Karadeniz Pet

Kuşlarım Çiftleştiiiii :D

V

Vto

Guest
Arkadaşlar az önce kuşlarımı çiftleşirken gördüm ilk defa Bunu sizlerle paylaşmak istedim :D Kaç gün sonra yumurtlarlar acaba?
Bu foto 1 ay kadar öncsinden dişinin cere rengi hala aynı ama.

Her çiftleşme yumurtlayacağı anlamına gelmez. Yumurtalarsa en fazla 10-15 gün içinde gelecektir. Umarım yumurtlar ve mutlu haberi verirsiniz :)

Hayırlı ugurluuuu olsuuuun bir defa oldu ise 2. defada olabilir ciftlesmelerin artması demek icraat olabilecegine isaret 10 gün gibi bir sürede gelecektir beyaz altınlar..

çiftleşmeden 1 hafta sonra sıkıntı olmaz ise ilk yumurta geliir sonrasınra 2 gunde bir yumurta bırakır bazen 3 4 gune cıktıgı olur ilk yumurta dolu ise 19 ile 21 günlükken ilk yavru cıkar iyi forumlar hayırlısı olsun

................................................................................................................

Son düzenleme:
Hadi bakalım hayırlısı olsun Allah yüzünü güldürsün

inş en kısa zamanda meyveleri alırsın :) darısı benimkilerin başına artık :D

1 hafta önce açmıştım konuyu şimdi ilk yumurtamız geldi çok şükür :D

Hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza , bizimkilerde hala bi tık yok :D gerçi daha yeniler 1 haftadır yan yanalar :D

hayirli olsun yavrulariniz olursa gormek isteriz :) mavi kusunuza masallah

benim haylazlar hergün yapıyorlar baya hızlılar ya ama yumurta henüz gelmedi 6 gündür çiftleşiyorlar dişi kutudan cıkar cıkmaz erkek biniyo tepesine :D

6 gündür mü hey maşallah bi resim atın sizde görelim kuşlarınızı :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Hayirli ugurlu olsun mukemmel. Sevindim vallaha.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri