Karadeniz Pet

Kuşlarım çok fazla su içiyor

Furkan EŞMELİ

Meraklı Üye
Sa arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi Muhabbet kuşlarıma bir mantar kremi sürmüştüm eczaneden aldığım kremi sürdükten sonra çok fazla su tüketmeye başladılar ve kafesin altı hep ıslak oluyor dışkısı ile birlikte su yapıyorlar ve çok su içtikleri için uçamıyorlar denge sağlıyamıyorlar bir hastalık mı geldi acaba krem mi dokundu anlayamadım ki bir yardımcı olurmusunuz kuşlarıma birşey olmaz değil mi ?
BZxh

Son düzenleme:
çok su içiyorsa böbrek hastalığı olabilir

Ustalardan yardım bekleyelm o zmn kardesm sen ilgilendigin icin sagol

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İlacın prospektüsünde yan etkilerini okudunuz mu?Önceden çok su tüketme eğilimi yoksa,ilaçtan sonra başladıysa yan etki olabilir.Ya da ilaç ağır gelmiş olabilir.Geçmiş olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kardesm ilacta oyle birsey yazmiyor fakat ilac insan ilaci oldugu icin asiri doz gelmis olabilir mi simdi ishallerini nasl gecirebilirim hangi ilaci kullaniyim avitol kullan dediler ama birde forumda soruyum dedim

Emin olun içmeseydi bu seferde içmiyor diye konu açardınız.Akışına bırakın :)

Kardesim akisina birakalimda onceden 1 haftada bitmeyen suluk simdi 2 gunde bitiyor kardesm sencede anormal degil mi hemde ishaller ishalden olduklerini duydum o yuzden diyorum hangi ilac gecirir ishali

Bu kadar su tüketmesi normal değil.İlaç ağır gelmiş olmalı.Nasıl oldu şimdi?Kuşçularda satılan mantar ilacı da iyi geliyor aslında
3f34ea209b58a974bd08f0c11f7cf70a.jpg

Bence o ilacı vermeyi kesin.Bu ilacı ben kuşçulardan aldım çok iyi geldi.İyileştirdi.

Bu kadar su tüketmesi normal değil.İlaç ağır gelmiş olmalı.Nasıl oldu şimdi?Kuşçularda satılan mantar ilacı da iyi geliyor aslında
3f34ea209b58a974bd08f0c11f7cf70a.jpg

Bence o ilacı vermeyi kesin.Bu ilacı ben kuşçulardan aldım çok iyi geldi.İyileştirdi.

Kardesim iki kusuda kaybettik malese ilaci bi gun surdum ama sanirm doz yuksek kuslar bi hafta sonra ayakta fln duramadi antibiyotik fln verdm de malesef kaybettim 2 senelk kusumu :(((

Furkan Eşmeli Tarafından android üzerinden gönderildi.

Kardesim iki kusuda kaybettik malese ilaci bi gun surdum ama sanirm doz yuksek kuslar bi hafta sonra ayakta fln duramadi antibiyotik fln verdm de malesef kaybettim 2 senelk kusumu :(((

Furkan Eşmeli Tarafından android üzerinden gönderildi.

İnanın çok üzüldümBaşınızsağolsun.Bünyeleri çok hassas.Çok tatlılar ama bir o kadar da narinler.Umarım bir daha böyle bir olayla karşılaşmazsınız.

kullandığınız ilacın adı neydi aklımızda bulunsun

Kuşlar hangi Tür olursa olsun fazla su tüketiyorlarsa en büyük sebebi ateştir, aklınızda olsun

Kuşlar hangi Tür olursa olsun fazla su tüketiyorlarsa en büyük sebebi ateştir, aklınızda olsun

hepiniz sağolun kardeşim aklımızda bulunsun yeni kuş alıcam onlarada yanlış ilaç vermeyiz akıllandık bundan sonra kayıplarımız oldu ama öğrendik bu işi muhabbet beslemek zor iş hemen hastalanıyorlar

Geri