Karadeniz Pet

kuslarım çok fena kavga edıyor

• Konbuyu başlatan ens
  • Başlangıç tarihi
E

ens

Guest
1 çift kusum var ayrı ayrı almıstım fakat hep kavga edıyolar bazen cok ıyı anlasıyolar yanyanalar bazende asırı bır kavga edıyolar dısı erkegı ayagıyla karnını sıkmaya calısıyor.erkek olucek dıye korkuyorum ama kusları farklı odaya koyuyorum otup bırbırlerını arıyorlar kusu erkegı degıstırsem acaba es tuttularsa disi baskaerkegı kabul edermı mesela yumurtladıgında hep yuvalıkta beraberlerdı hıc sorun yoktu yumurtaların hepsıde bos cıktı o da ayrı bır konu kısacası kusu degıstırıyımmı ve 2. sorum dişim 1 yasında arkadasımın kusu var 6-7 aylık erkek acaba yastan dolayı anlasma sorunu olurmu yada yumurtlama sorunu

yasları normal fakat sen kuşları değiştir o kuşlar zor anlaşır sevmemişler birbirlerini

disi1 yasında erkekte 7 aylık olcak o zamn yasla ılgılı sorun olmaz mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

bıde benım dısı pakıstan fakat cekoslavak erkegı bıle dovuyo

anlaşabilirler aşırı kavga yoksa ama gözlemlemeniz lazım baktınız ki büyük kavgaları bence değişin kuşlardan birini

benimkilerde kavga ediyor sıkça sorun yok ama sürekli gözünüz üstlerinde olsun birbirlerine zarar vermeye çalıştığı zaman ayırın sonra bırakacaklardır zaten

Geri