petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım çok kavga ediyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve leonidas01 tarafından 11 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. leonidas01

leonidas01 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar selam,

bir çift muhabbet kuşum var 2 ağız yavrularını aldım 10 gün önce 4 adet yavruları var şimdiye kadar hiç kavga ettiklerini görmedim ancak 2,3 gündür dişi ciddi anlamda erkeği dövüyor resmen mahvetti kafese sığdırmıyor napacağımı şaşırdım kafesim olsa erkeği ayıracam sizce bu sorun neden kaynaklıdır yavruları çok kıskanıyor olabilirmi bilgilerinizi rica ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:45 --

acil yardım lütfen

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Evet kıskanclık olabilir,bir müddet ayırmak iyi olur dişi kızgınsa da bu durumda meydana gelir.

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. leonidas01

leonidas01 New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesim yok ayıramıyorum şuan bile erkeği deli etti 2 yıldır aynı kafesteler alıp vermedikleri ney anlayamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

elimde bir çift daha var hiç yavruları olmadı diğer çiftin yavrularını bunların yuvasına koysam bakarlarmı ?

Sayfayı Paylaş