Karadeniz Pet

kuşlarım çok öpüşüyor

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
erkek kuşumun yanına dişi bi kuş aldım 1 hafta oldu dişiyi alali durmadan öpüşüyorlar erkek dişiyi kaşıyor hep öpüşüyorlar bu neyin işareti olabilir ve kızışmaya başlamışlarmı ama dişi yuvaya girmiyor sadece kafese elimi soktugumda korkdugu için giriyor yuvaya
20140413_152745.jpg - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle
20140413_152817.jpg - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle
20140413_152823.jpg - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle
20140413_152755.jpg - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

erkek kuşunuz dişiden daha küçük gibi geldi bana.. anlaşmaları güzel birşey.. erkek ve dişi henüz kızışmamış ama..

ben kuşları televizyon odasında bakıyorum başka bi odayamı alsam ama dier odalarda karanlık karanlıkda kalsalar sessiz sakin olurmu dahami iyi olur ama oda karanlık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

yardım edebilcek arkadaşlar varmı

Diğer oda da yalnız kalmaları daha iyi olur tabi sürekli karanlık değilse gündüz ışık alabiliyorsa yeterli.

alabiliyor ama fazla degil ne kadar karanlıkda göremezler acaba

kuşlar henüz kızışmamış yavrulamaya daha var yani öpüşme olayı sadece sevgi gösterisi kuşlarda eşleşmeleri güzel haber :)

teşekkürler peki kaç ay içerisinde çiftleşirler bu sitenin sattıgı mamadanda alıcam kızıştırıcı yemde kullanıyorum

eş olmuşlar işte

Bastıkları Dal Biraz Kalın Gibi

Geri