petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım çok öpüşüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    erkek kuşumun yanına dişi bi kuş aldım 1 hafta oldu dişiyi alali durmadan öpüşüyorlar erkek dişiyi kaşıyor hep öpüşüyorlar bu neyin işareti olabilir ve kızışmaya başlamışlarmı ama dişi yuvaya girmiyor sadece kafese elimi soktugumda korkdugu için giriyor yuvaya
    20140413_152745.jpg - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle
    20140413_152817.jpg - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle
    20140413_152823.jpg - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle
    20140413_152755.jpg - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    erkek kuşunuz dişiden daha küçük gibi geldi bana.. anlaşmaları güzel birşey.. erkek ve dişi henüz kızışmamış ama..

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    ben kuşları televizyon odasında bakıyorum başka bi odayamı alsam ama dier odalarda karanlık karanlıkda kalsalar sessiz sakin olurmu dahami iyi olur ama oda karanlık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

yardım edebilcek arkadaşlar varmı

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Diğer oda da yalnız kalmaları daha iyi olur tabi sürekli karanlık değilse gündüz ışık alabiliyorsa yeterli.

5. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    alabiliyor ama fazla degil ne kadar karanlıkda göremezler acaba

6. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    kuşlar henüz kızışmamış yavrulamaya daha var yani öpüşme olayı sadece sevgi gösterisi kuşlarda eşleşmeleri güzel haber :)

7. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler peki kaç ay içerisinde çiftleşirler bu sitenin sattıgı mamadanda alıcam kızıştırıcı yemde kullanıyorum

8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    zamana bırakmalısın ne zaman ciftlesecegi hic belli olmaz anlastılarsa gerisi allahtan

9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    eş olmuşlar işte

10. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Bastıkları Dal Biraz Kalın Gibi

Sayfayı Paylaş