Karadeniz Pet

Kuşlarım erkek mi dişi mi ?

Barış07

Meraklı Üye
Arkadaslar Kuşlarımin cisiyeti ve ırkı hakkında bilginiz varmıdır acaba ? Simdiden Teşekkürler .

Ekli dosyalar

• 1473150044207-799649258.jpg
    1473150044207-799649258.jpg
    260.5 KB · Görüntüleme: 36
  • 1473150232362-1626256265.jpg
    1473150232362-1626256265.jpg
    226.7 KB · Görüntüleme: 35
İkiside disi gibi geldi bana

Sent from my iPhone using Tapatalk

İkiside yerliye benziyor cinsiyetleri kesinlikle dişi

Çok teşekkür ederim çok sagolun şimdi boş günüm gideyim hemen erkek alayım bu canlara kafeslerini de ayirayim .

Imkaniniz varsa kuslari da goturun kendileri secsinler eslerini disiler cok secici olur her kusla es tutacak diye birsey yok

Söylediğiniz çok iyi oldu kuşlar ile beraber gidiyorum erkeklerin arasına salicaz bakalım çay kahve içerken beklicez es tutmalarını hanimefendilerin :)

nereye gidiyorsunuz uretimhane mi petshopa mi

Tanıdık bir petshoptayim şuanda benim dişiler erkeklere ilgili fakat erkeklerde pek bir seçme yok olmadı birakicam kuşları .

Pet shop tanıdık olunca kendi ciftlerinden yumurtlaması yakın oldugunu söylediği bu çifti verdi bana

Ekli dosyalar

• 1473163422851-1414891800.jpg
    1473163422851-1414891800.jpg
    320.3 KB · Görüntüleme: 19
  • 1473163480564-1626256265.jpg
    1473163480564-1626256265.jpg
    304.4 KB · Görüntüleme: 19
Pet shop tanıdık olunca kendi ciftlerinden yumurtlaması yakın oldugunu söylediği bu çifti verdi bana
çiftin sağlıklı güzel.inşallah en kısa zamanda gelir keyifleri yavru alırsın ben hala bekliyorum aynı senin kuşlar gibi kızışmış.keyifleri gelirse.daha yeni bir tanesi bir yumurta yaptı yavrulukta bilye gibi yuvarlanıyor.

Hayirli olsun kuslarlami degistiniz once yavru vermisler mi kafes yuvalik takiliysa hepsini beraber alsaniz iyi olur

Önceki kuşlarınız dişiydi maşaallah güzel bir çift sahiplenmişsiniz sağlıklı yavrular alırsınız inşaallah

Hayirli olsun kuslarlami degistiniz once yavru vermisler mi kafes yuvalik takiliysa hepsini beraber alsaniz iyi olur
Kuşlar daha önce iki kere yavru alınmış fakat hem pet shop hem uretimhanesi olduğu için bu çift 6 yumurtanın tamamına bakamadıği maximum 3-4 yavru aldığı için diğer damizliklarina daha fazla yavru aldığı için yer ayırıyor benim için 2 tane bile Verse o tadı almak benim için paha bicilemez o yüzden aldım kuşlar için 3 yaşına yakın .

Değişmedim bunlar sende kalsın dedi biraz buyusunler eğer yavrulardan erkek çıkarsa ileride eş tutma ihtimalleri var kalsın sende dedi salma kafes yapicaz abim ile ilerisi için önce yavru alalim büyütelim evim bahceli yerim zamanım musait olduğu için sizlerden tecrübe kazanıp karşısinda çayımı kahvemi ıcebilecegim seyirlik bir salma yapmak istiyorum kismetse

Plastik tünek ayak sağlığı açısından tutunma açısından ve çiftleşme açısından olumsuz sonuçlar doğurur bence biran önce tahta tünek kullanmalısınız.

Masallah guzel cift hayirli olsun ozelden fiyatini paylasirmisiniz alisma surecinden sonra yavrular gelir insallah sizin bakiminizla 10 tane bile buyuturler merak etmeyin yavrular cikinca hergun mama vermeye calisin

Masallah guzel cift hayirli olsun ozelden fiyatini paylasirmisiniz alisma surecinden sonra yavrular gelir insallah sizin bakiminizla 10 tane bile buyuturler merak etmeyin yavrular cikinca hergun mama vermeye calisin
Özelden mesaj atmayı bulamadım çok teşekkürler iyi dilekleriniz için ınsallah nezamandır istediğim bir hobi ve uğraş o yüzden de bahceli bir ev tuttum yerim musait güzel bir proje yapabilirsem ınsallah soyun başlangıcı bu kuşların yavrulari ile olacak inşallah özelden mesaj atabilirsiniz bana yazabilirim .

Geri