petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarim hakkinda bilgi lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve görkem görkem tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. görkem görkem

görkem görkem New Member

Beğenileri:
    0
  2. eNeTeN

eNeTeN New Member

Beğenileri:
    0
    Daha 1,5 - 2 aylık yavrular. Cinsiyetleri konusunda kesin bir şey söylemek yanlış olur.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Mavi olan dişi sanırım. Rengi çok güzelmiş. Opal, parçalı da olabilir. tam görünmüyor.
    Beyaz erkek olabilir tam görünmüyor.
    Güle güle besleyin. Yerli kuşlar.

4. görkem görkem

görkem görkem New Member

Beğenileri:
    0
    Yorumlariniz icin tesekkur ederim yem yemiyorlar bende siringa ile besledim youtube da gordum siringanin ucuna kucuk bi boru takmislar direk mamayi kursaga veriyorlar bende öyle yaptim Ama mamayi cigerlere veririm diye cok korktum Eger öyle bi Kötu durum olsaydi yasamazlardi zannedersem cunku oglen besledim bide aksam verdim masallah canavar gibilerdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

Cevap verbilecek Biri var Mi

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    2 side yavru daha... Sakina ciğer lerine kaçırma boglurlar az ver manayı da aciksinlar zaten yavrular ilk zamanlarda 5.10 yem kırarlar yerler öyle çok yem yemezler

6. görkem görkem

görkem görkem New Member

Beğenileri:
    0
    Suan yuvada duruyorlar bende yuvanin altina yem serptim onu yiyebilirler Mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 07:27 --

Bide Ben bebekler icin olan meyve purelerinden aldim onuda veriyorum bunun yaninda ekstradan su vermeme gerek var mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

Anlasilan bu Site sadece uc bes kisinIn kuslarini satmak icin actigi bi yer bunu ogrenmem Iyi oldu...

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Görkem birkaç fotoğraf daha ekle istersen ama bu yavrular rahat yem yerler. (umarım hasta değillerdir) Bunları vererek tembelliğe alıştırıyor olabilirsin. Karışık yemin içine aspur (sade kanarya yemi) karıştır önceleri %50, alıştıktan sonra %20 oranda..

Meyve püresi verme, ishal olur kuşlar direk.

#7 Levent ACAR, 11 Haziran 2015
    Son düzenleme: 11 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş