Karadeniz Pet

kuslarım hakkında yardım.

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba disi kusum yaklaşık 1 yaşında ona 1 ay önce eş aldık disim kizismis idi erkek hala kizisamadi birbirilerini kasiyorlar fln ama sonuç yok yardım :-D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Fikri olan yok mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Arkadaşlar

erkek kızışmamış daha burnu pembe lacivert olması lazım dişi kızımış ama tam kızışmamış mama verin kzışırlar mamaya devam

erkek kızışmamış daha burnu pembe lacivert olması lazım dişi kızımış ama tam kızışmamış mama verin kzışırlar mamaya devam

Anladım hocam manaya devam ediyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

Arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

Başka fikri olan var mı

Erkeği değiştirip 1 yaşında bi erkek alın bence erkek büyene kadar dişi yaşlanır :(

Kuşu ne zaman aldınız?

1 ay kadar oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

Erkek henüz 5 aylık civarı, Çersi önce mavi sonra laciverte dönünce kızışmış olacak.

Sizce beklemeli miyim yoksa mubisi değişmeli miyim acelem yok ama cok sürer mi ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:49 --

Erkeği değiştirip 1 yaşında bi erkek alın bence erkek büyene kadar dişi yaşlanır :(

Bakalım ya emin değilim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:49 --

Eğer kusum 5 aylık olması için alnındaki tüylerin çizgili olması gerekmez mi arkadaşlar

Levent bey bu kuşa karga desin
Hayır muhabbet demem
5 aylık kadar diyosa
konu kapanmış tır
Tartışma ya gerek yok

Mubis94 arkadasin dedigine katiliyorum, bece 1 yasinda bi erkek alin. Daha erken sonuc alirsiniz.

Bu arada hagen vision m01 super tercih ;)

Son düzenleme:
Oyle olacak galiba ya

Geri