petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım hk.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    merhaba,

geçen değerli üyemiz [MENTION=14739]kenankaram[/MENTION] ın kuşunu aldım( maşallah cidden çok tatlı) benim tek başına iken yumurtlayan (kocayı öldürdü 3 koca eskitti) dıger kusu daha 1 hafta oldu alalı ama bugun cok guzel uyuyorlar hep bırlıkteler ılk koydugum an opustuler umarım yavru alabılırım.

mavili olan 2 kuşumda 1 yıloldu kur yapıyorlar ama bir yavru yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

Varmı yorumyapacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:22 --

yokmu yardım :(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Maviyi al erkeğin yanından, 3-4 hafta kadar. Haftada 2 gün havuçlu yumurtalı mama ve kızıştırıcı tohumlar takviye edin sonra yine erkeğin yanına at bakalım ne olacak.

3. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    o kafes üretim kafesi ortadan tahta ile bölsem birbirini görmiyecek şekilde olurmu?

4. ibrahim ALMALI

ibrahim ALMALI New Member

Beğenileri:
    0
    2 çiftimi bende ayırdım bugün 6. günleri dişileri erkekler görmüyorlar dişilerin seslerini duyduklarında kafesi kıracakmış gibi çırpınıp , ötüşüyorlar... erkekler yuvalıklı kafeste bekliyorlar... Hadi hayırlısı....

5. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    Bencede maviliyi ayır, hiçbir kızışma ibaresi yok gibi. mama ve kızıştırıcıların haricinde vitaminde takviye edersen kuş kızışır belki

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  7. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    yarın o zmn maviliyi ayırıyorum teşekkür ederim :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah güle güle besleyin Levent ağabeyinin dediğini de uygulayın inşaallah verim alırsınız

Sayfayı Paylaş