Karadeniz Pet

kuşlarım için bilgi

• Konbuyu başlatan ahmet ahmet
  • Başlangıç tarihi
A

ahmet ahmet

Guest
Selam arkadaşlar ben bu konularda biraz yabancı olduğum için yardımlarınıza ihtiyacım baya var sanırım cok olmadı bı çift kuş aldım yavru olarak bunlar hakkında sorularımı soyle sıralıya bılırım sizlere.

Bitanede resim ekledim yardımcı olması için :)

Bu kuşlarımın cinsi ve ırkları nedir ?
Tahminende olsa kaç yaşındalardır ?
Ele bi türlü alıştıramıyorum sürekli perdeye konuyorlar ve indiremiyorum bunun için ne yapmama lazım ?
Eger erkek ve dişiyseler ele alıştırmak yerine yavru almayımı hedeflemem lazım.

Biraz fazla gibi oldu ama hiç bi bilgim yok muhabbet kuşunda yardımcı olur yararlı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

ImageShack.us

Kuslarin ikiside yavru ve 2 aylik civari..Suan telefondan giriyorum internete yanilma payim olabilir ama bu kuslarin ikiside erkek bence..

1-sağdaki erkek, soldaki net değil ama erkek gibi.
2-2,5 aylıklar.
3-çift kuş ele alışmaz
4-tek yavru erkek alabilirsin.

şimdiden herkese tşk ederim aldığımda soldaki erkek sağdaki dişi olarak almıştım bu ilk zamanki resimleri soldakinin gagasının üstü iyice pembe su anda diğeri maviye çok yakın ama koyu bi mavilik değil henüz tam olarak nasıl anlıya biliriz aldığımda petshop değil yetiştiriciydi.

ve sunuda eklemek iserim farklılık olarak soldakinin kuyruğu biraz değişik daha bi uzun sağdakinin kuyruguda daha kısa ve düz artı sürekli sağdaki soldakinin ayağını tutmaya çalışıyor kafasıyla ve yanaklarıyla oynuyor hiç ayrılmıyorlar sürekli yanyanalar

Yokmu arkadaslar daha detayli bilgi verecek ogretecek bu konulari

Geri