Karadeniz Pet

Kuşlarım İçin Kendi Ellerimle Yaptığım Oyun Bahçesi

M

Mana

Guest
wOkYvA.jpg

xRXmrn.jpg

herşeyini kendi ellerimle yaptım arkadaşlar sorusu olan varsa cevaplayabilirim umarım beğenirsiniz fikir verir size de...

ağaç olarak ne kullandın (tünekler için )

Normal tahta tünek kullandım, ince olanlar mesela merdiven ve diğer üstte bulunan ince iki tane olanda askılık oluyor ya hani onun orta kısmında ince tahta var, onunla yaptım. Alttaki zaten karton kutu. Salıncak için de normal okaliptus ağacından küçük bir dal kullandım

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

başarılı .....:)eline sağlık

Teşekkür ederim :) deli gibi oynuyorlar üstünde çok sevdiler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Normal tahta tünek kullandım, ince olanlar mesela merdiven ve diğer üstte bulunan ince iki tane olanda askılık oluyor ya hani onun orta kısmında ince tahta var, onunla yaptım. Alttaki zaten karton kutu. Salıncak için de normal okaliptus ağacından küçük bir dal kullandım

askılık kullanmak güzel fikir :). çok güzel olmuş dilediyince oynayıp etrafıda çok kirletmeyecekleri bir yer :)

güzel olmuş ellerine sağlık

askılık kullanmak güzel fikir :). çok güzel olmuş dilediyince oynayıp etrafıda çok kirletmeyecekleri bir yer :)

teşekkür ederim dante :)

erkin ak, evet askılıkların ortası bir işe yaradı :D alt kısma kuş kumu koyacağım bir küçük çıngıraklı top bir de küçük karton kutu ortası daire şeklinde kesilmiş. böylece yuvalık gibi duracak küçük kutu :)

:rolleyes:Harikadan biraz daha guzel olmus emegine saglik kuslarda 10 numara Masallah

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkür ederim dante :)

erkin ak, evet askılıkların ortası bir işe yaradı :D alt kısma kuş kumu koyacağım bir küçük çıngıraklı top bir de küçük karton kutu ortası daire şeklinde kesilmiş. böylece yuvalık gibi duracak küçük kutu :)

evet güzel fikir :) yanlız birşey farkettim resimde en üst sol köşede duran kuşunuzla salıncakta duran kuşunuz aynı pozu vermiş sanki photoshop la çoğaltılmış gibi aynı renkler ve aynı poz iyi yakalamışsınız :)

evet güzel fikir :) yanlız birşey farkettim resimde en üst sol köşede duran kuşunuzla salıncakta duran kuşunuz aynı pozu vermiş sanki photoshop la çoğaltılmış gibi aynı renkler ve aynı poz iyi yakalamışsınız :)

hiç farketmemiştim :D üstteki sağda olan dişi soldaki erkek bir de sağdaki mor renkli soldaki açık ispirto ve mavi karışımı gibi rengi var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

hayır aynı renk değiller

Çok güzel olmuş

Geri