Karadeniz Pet

Kuşlarım İçin Kendi Ellerimle Yaptığım Oyun Bahçesi

Eline emeğine sağlık çok güzel olmuş Aslı Apla
s17.gif

Başarılı bir çalışma olmuş. 3. Kat kaçak yapı gibi :D

doğrudur :) çok sevdiler kuşlar sizde deneyebilirsiniz eminim seveceklerdir sizin kuşlarınızda :)

şimdilik bir kuşum var. çocukluktan beri istiyordum kuş ama klasik anne lafı ''size zor bakıyom kuşunuz eksik birde '' . ama kendi evime geçince aldım :) ilerde istiyorum ikinci bir kuş daha. şimdilik ufak tefek kendi yapımım boncuk tu salıcaktı onlarla oynuyor. puzzle yapmayı bozmayı daha çok seivyor

Eline emeğine sağlık çok güzel olmuş Aslı Apla
s17.gif

Başarılı bir çalışma olmuş. 3. Kat kaçak yapı gibi :D

teşekkürler muhammet kardeşim :D sana da bir gecekondu yapayım istersen :p

sinan bey teşekkür ederim hehe güzel benzetme :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

şimdilik bir kuşum var. çocukluktan beri istiyordum kuş ama klasik anne lafı ''size zor bakıyom kuşunuz eksik birde '' . ama kendi evime geçince aldım :) ilerde istiyorum ikinci bir kuş daha. şimdilik ufak tefek kendi yapımım boncuk tu salıcaktı onlarla oynuyor. puzzle yapmayı bozmayı daha çok seivyor

ne kadar güzel inşallah yanına bir eş alırsınız sevinir o da :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:33 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

Yenileme aşamasına girdik başka şeyler de yapcam inşallah ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş :)

gayet hoş olmuş kafesin dışında kullanıyorsun sanırım ? oraya konup oynama alışkanlığı kazandılarmı ?

Teşekkür ederim.Evet kafes dışında kullanıyorum ben bitirir bitirmez kafesin tepesine koydum sonra onları kafesten çıkardım parmağımla ve oraya koydum önce oynadılar sonra birkaçı uçtu geri geldi hemen :) şimdi ordan ayrılmıyorlar onlara oyun olsun da :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri