petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım için önerilerileriniz ve tavsiyeniz neler olabilir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve yasin erciyas tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. yasin erciyas

Arkadaş kuşlar kızışmışmıdır sizce. Erkek kuş kafa sallıyor hareketli dişi kuşa yaklaşıyo öpüşuyor arar ara dişi kuş ise erkeğe göre biraz daha ağır duruyo. Kuşlarım için onerlileriniz ve tavsiyeniz neler olabilir. Kuşlara ballı kraker yapiyorum mama hazırlıyorum veriyorum yemlerinde nijer var mamayi yemi krakeri nasıl vermem doğru olur.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Erkek tüyde. Dişi kızışmaya başlamış.
    Sanırım erkek tüyden çıkınca dişi hazır olacaktır.
    Güle güle besleyin, hayırlı üretimler olsun.

3. mehmet fidann

levent abi benim çiftte çiftleşme döneminde ama erkek tüye girdi 1 hafta öncesinde tüyden çıktı ama şimdide dişi tüye girdi yumurtlaması için tüyden çıkması mı gerekiyor ?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. yasin erciyas

Ekek tüyden çıkması için ne yapmam gerekir tüyden ne zaman çıkar. Çıktıktan sonra ciftlesirlermi..

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Sizin bir şey yapmanıza gerek yok doğaları gereği tüy değişimi yaşarlar sadece bu dönemde sıcaktan soğuğa soğuktan sıcağa almayın kuşlarınızı çok hassas olurlar. Maşaallah güzel çiftiniz var gönlünüzce yavruları olur inşaallah

7. yasin erciyas

Sagolun bilginiz için tahmince ne kadar sürer tüy değişimi

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuştan kuşa değişiyor bu durum. Hiç gün tutmadım ama 3 hafta kadar olduğunu düşünüyorum

9. yasin erciyas

Tüy değişimi olduğu nasıl anlaşılıyor çiftimi alalı daha 10 gün oldu.

Sayfayı Paylaş