petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım ile ilgili soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağatay İĞCİ tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Çağatay İĞCİ

Arkadaşlar merhaba öncelikle beyaz kuşum 2 aydır bende mavi kuşumda 5 gündür sorularım şunlar

mavi kuş geldiğinde beyaz çok ürkek oldu su değiştirmeye bile yaklaşsam çırpınmaya başlıyorlar mavide öyle

benim bildiğim kadarıyla mavi erkek beyaz dişi doğrumudur

kabaca yaşlarını söyleyebilirmisiniz

ve bana alışmaları için ne yapmam gerekli

birde yavrusu olması için ne yapmam gerek

yardımcı olursanız sevinirim

Resimler

2. Kürşat TEKMEN

mavi 6 7 aylık civarı beyaz 5 aylık civarı beyaz dişi mavi erkek sana alışmaları imkansız eğer alıştırmak istiosan 1,5 aylık erkek kuş al sadece 1 kuş olcak ama

3. Çağatay İĞCİ

yuva konusunda bilgi verirmisiniz nasıl bi yuva alayım 2 kapılı kafes içine talaşmı koymalıyım yavru zamanı nezaman satış için değil bakmak için

4. Kürşat TEKMEN

nasl bi yuva almalısın zaten 1 çeşit yuva var ondan al içine bşy doldurma annesi tüyleri ve dışkısıyla doldurur

5. Çağatay İĞCİ

6. Kürşat TEKMEN

7. Erdem DEDE

Kürşat deneyimli galiba ama bence talaş koy derim çünkü hem temizlik hemde yumurtalar çarpmaz birbirine

8. Kürşat TEKMEN

estağfirullah ama doğal olarak tüy daha ii olur talaş yumurtalara zarar verebilir

9. Çağatay İĞCİ

birde arkadaşlar beyaz tekken saldığımda sadece perdeye konuyor nekadar engellediysemde gidip perdeye konuyor perdeyi çekersem cama çarpıyor çift olarak salmadım perdeye ayağı geçiyor tırnakları kırılıcak diye korkuyorum

10. Arslan BEY

perdeye konunca alkışlayarak uzaklaştır zamanla konmuyor bende işe yaradı

11. Çağatay İĞCİ

Sayfayı Paylaş