petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarim iyilesmis mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve sofi01 tarafından 5 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. sofi01

sofi01 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhab benim iki cift kusum var erkek kusum bize aliskin konusuyor disiyi sonradan aldim ilk olarak mantar oldular bi krem kullandim troysd diye disi isal oldu kusculardan maxisol diye bir ilac aldim fakat iyilesmedi veteriner bana teremycin diye bir cozelti ilac verdi suan kuslarim iyi gibi disinin diskisi duzeldi gibi ama hala degisik birde cok kasiniyorlar sprey sıkıyorum ama hala aynilar suan merak ettigim sey kuslarim nasil gorunuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

[​IMG] buda kuslarimin son hali

#1 sofi01, 5 Haziran 2015
    Son düzenleme: 5 Haziran 2015
  2. Hamdi AKCA

Hamdi AKCA Member

Beğenileri:
    0
    dışkıları sebze yemedikleri halde yeşil ise mantar iç organlara bulaşmış olabilir. Böyle bir durum varsa tüm belirtilerle birlikte tekrar veterinere gitseniz iyi olur.

3. sofi01

sofi01 New Member

Beğenileri:
    0
    Gittim veterinere bana bi cozelti verdi toz sularina koyuyorum

Sayfayı Paylaş