Karadeniz Pet

kuşlarım kaç aylık çift tutarlarmı

• Konbuyu başlatan oguzhan sakallı
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan sakallı

Guest

İkisi de 1 yaş civarı diye tahmin ediyorum. Belki dişi biraz daha gençtir. Tutabilirler tabii zamanla.

bence erkeğin yaşı dişiden büyük çünkü erkeğin göz bebeği bayağı belirgin dişi ise bir kaç aylık gibi duruyor

Sevtap ablaya katılıyorum biraz daha net foto atsan iyi olabilir diye düşünüyorum

1 kaç aylık derken mesela kaç aylıktır erkek 7 aylık flan dediler

erkek büyük ceresi mavileşmiş azda olsa..dişi küçük çok şirinler eş tutabilirler ama sıraya geçmeleri gerek o kadardır benle sevtap bekliyoruz anneanne olmayı..bizimkilerden önce yumurtaları olursa ölürüm :D :p

erkek büyük ceresi mavileşmiş azda olsa..dişi küçük çok şirinler eş tutabilirler ama sıraya geçmeleri gerek o kadardır benle sevtap bekliyoruz anneanne olmayı..bizimkilerden önce yumurtaları olursa ölürüm :D :p

Kesinliklee!!! Sırada biz varız. Sıramızı kimseye vermeyiz kaynak yapmayın. :D

Erkek olan 1 yaş üstü dişi biraz daha ufak zamanla çift olabilirler rahatsız etmeyin fazla

evet sanırım erkek 1 yaş civarı görünüyor çünkü benim erkek 7 aylık göz bebekleri senin erkek gibi belirgin değil

t4j2m.jpg

Arkadaşlar benim kuşumun cinsiyeti ve yaşı hakkında fikri olan var mı? Ayrıca gözündeki kızarıklığın sebebi ne olabilir?

Geri