petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım kaç aylık?

Konusu 'Sorularınız ve Cevaplarımız' forumundadır ve Gurkan22 tarafından 7 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Ezɑn Dinmez, bɑyrɑk İnmez, Vɑtɑn bölünmez..

#1 Gurkan22, 7 Ekim 2016
    Son düzenleme: 10 Ekim 2016
  2. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    2-3 aylık yerliler döşü düz mavi olan erkek diğeri dişi yuvalığı çıkarın gerek yok yavru alma amacındaysanız en az bir 6 ay beklemeniz gerekecek ya da 9 aylıktan büyük kuşlarla değiştireceksiniz

Gurkan22 bunu beğendi.
  3. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Hmm tşk. Biliyormusun petshopçuya dişi erkek ver demediim kendim seçtim cünsiyetine bakmadan allaha şükür dişi erkek miş. Yuvalığa girip çıkıyorlar oynuyorlar çıkarmıyım bence

4. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    32
    maşallah.kuşlarınız çok güzel.mandalla tutturdugunuz nedir acaba.çözemedim.

Gurkan22 bunu beğendi.
  5. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Kuslar yerli, parçalı olan dişi gibi ama daha net fotoğraf çekerseniz kesin yorum yapabiliriz. Diğeri erkek. 3 aylik civari kuslar. Kafesine astiginiz krakeri cikarin. Zararli bir sey o. Hem kimyasal yapistirici kullaniyolar hem de bayat yemlerden yapiliyor. Güle gule besleyin

Gurkan22 bunu beğendi.
  6. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Krakerli olan eski fotoğraf ayrıca mandalla astığım elma elmaya bayılıyorlar. Onun yanında ayva, maydanoz, maruluda çok seviyorlar. Grldiklerinden beri 2 günde bir veriyorum herbirinden

7. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    208
    Çok fazla meyve sebze verirseniz kuşlarınız hasta olur 2 günde bir değilde 4 5 günde bir verin. Yuvayı çıkarın çok erken bu kuşlar için içine girip çıkmaları bir şey ifade etmeyecek. 6 7 aydan sonra yumurtlamak isterlerse erken olduğu çin yumurta sıkışması vs durumlar olur kuşunuz ölür o zaman çok üzülürsünüz. Tabi yinede karar sizin.

8. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Meyve şuana kadar birşey olmadı hem petshopa sordum hormonları daha hızlı gelişir dedi hep yem mama nereye kadar

Sayfayı Paylaş