Karadeniz Pet

kuşlarım kaç yaşlarında acaba yardım..

Erkek kuşun çok guzelmis masallah kardeşim :) Erkek 1 yasini gecmis dişide yaklaşmis 1 yaşina 2-3 ay fark var işde :)

6 7 aylık ve üstü gibi duruyor kuşlarınız. Maşaallah ben beğendim. Tabiki de yavru alabilirsiniz bir yaramazlık olmaz ise. Maşaallah kuşlarınıza bereketli üretimler

Erkek kuşun çok guzelmis masallah kardeşim :) Erkek 1 yasini gecmis dişide yaklaşmis 1 yaşina 2-3 ay fark var işde :)[/QU

Teşekkürler kardeşim saol erkeğin rengine göre güzel bir dişi aradım ama bulamadım bizim buradaki petshoplarda bunu beğendim daha önce sarı bi dişi almıştım o kaçtı bunu aldım bende :)

Erkek kuşun çok guzelmis masallah kardeşim :) Erkek 1 yasini gecmis dişide yaklaşmis 1 yaşina 2-3 ay fark var işde :)[/QU

Teşekkürler kardeşim saol erkeğin rengine göre güzel bir dişi aradım ama bulamadım bizim buradaki petshoplarda bunu beğendim daha önce sarı bi dişi almıştım o kaçtı bunu aldım bende :)
Olsun olsun oda guzel :) Yaşlari uygun kardeşim ortam falan uygun olursa yavru alirsin insallah :)

6 7 aylık ve üstü gibi duruyor kuşlarınız. Maşaallah ben beğendim. Tabiki de yavru alabilirsiniz bir yaramazlık olmaz ise. Maşaallah kuşlarınıza bereketli üretimler

Teşekkürler saolun inşallah çok istiyorum bunlardan yavru almak bunlaradan yavru alırsam eğer ya bir takımda ya albino yada jumbo yapıcam..

Olsun olsun oda guzel :) Yaşlari uygun kardeşim ortam falan uygun olursa yavru alirsin insallah :)

Senin çiftin resmi varsa bi bakabilirmiyim...
a2c37dd6cdf6bd57b3053de6d24aad26.jpg
:)

Senin çiftin resmi varsa bi bakabilirmiyim...
d1e33817407ccceec38f52368019c4f2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:28 -->-> Daha önceki mesaj 02:27 --

Çok güzel çiftin var senin de renkleri çok güzel ve uyumlu dişi şimdiden yavruluğa gitmeye alışmış baksana yakındır patlama :)
Disi hep oyle kardesim mama vermeye baslicam simdi bakalim :))

Geri