petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım Kavga Ediyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Eyüp Tamdoğan tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Merhaba ,
    Erkek Muhabbet Kuşu Dişi Muhabbet Kuşunu Tünekten ve Salıncaktan Aşağıya Atıyor.Dişi Yeniden Çıkmaya Çalışınca Yeniden Aşağı Atıyor.Dişi Yerde Uyuyor.Bazen Birbirlerinin Ağzına Yem Veriyor.Erkek Dişinin Üstüne Basmaya Çalışıyor dişi kuş ondan kaçmaya çalışıyor. :D Kafeslerini Ayırınca Erkek Diğer Kafeste Deli Gibi Dolanıyor.Ne Yapmalıyım?????

Dişi :
    http://i.hizliresim.com/ekap4q.jpg

Erkek :
    http://i.hizliresim.com/epakyr.jpg

2. Samet Çağlar
    Gizli

deli gibi dolansın bi hafta aklı başına gelir benim erkek de aynıydı ayırdım :D bir hafta ayrı dursunlar bakalım .

3. Necati ÜNAL
    Gizli

Benim kuşlarımda aynı şekilde ne yapmam gerek ?

(Dişi kuşum kızışmış ama erkek kuşum kızışmamış o yüzdenmi kavga ediyorlardır ?)

4. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    kızıstırman lazım dısıyıde :D bol bol mama takvıyesı yap

5. Şimdi Ayırdım.Ama Erkek Kafesin İçinde Çıldırdı.Dişi Keyfinde :D Birbirlerinden soğurlar mı ? Çünkü Ayırıp Tekrar Açtığım Zaman Daha Çok Dövüyor.. :( Erkek Öpüşmek İsteyince Dişi Tepki Vermiyor O yüzden mi dövüyordur .....

6. Samet Çağlar
    Gizli

aynen benim dişi de şimdi keyf yapıyor erkek kafesi yıkacak ama alıştı ;) 1 hafta ayıracam bakalım özleyecekler mi birbirlerini :D

Sayfayı Paylaş