Karadeniz Pet

Kuşlarim kızışmış mı yoksa (RESİMLİ)

• Konbuyu başlatan BadyGuard
  • Başlangıç tarihi
B

BadyGuard

Guest

Arkadaşlar oncelikle merhaba
1- kuslarim kizismiş mi ?
2-kuslarim birbirlerinin agizlarina yem veriyorlar opusme seklinde bu ne anlama gelir?
3-dişi kuşum beyaz olan yuvaliga neredeyse hic girmiyor bunun sebebi nedir acaba ?
4-Birde kuslarim hic meyve sebze yumurta mamasi yani yem disinda hic bir sey yemiyorlar bunlari nasil alistirabilirim ?

Buradaki arkadaslarima gore kuslarim bir yasina yakinmis
Sorularimin cevaplarini yazan arkadaslara simdiden tesekkur ederim..
Fikirlerinizi bekliyorum....

Yorum begenilmediği için değiştirildi.

Son düzenleme:
Ikiside erkek degil benim disininde cere ayni iki yumurta yapti

Kuşlarınızın ikiside erkek.

Sizin boyle kesin bir sonuc soylemeniz dogru mu ? Buradaki ve aldigim yerdekiler de dişi diye verdi..Bence bir yorum yazmadan once daha dikkatli olursaniz daha guzel olur..
SAYGİLARİMLA

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Yyaaa konu guncel cevap yazan yok mu?

Sizin boyle kesin bir sonuc soylemeniz dogru mu ? Buradaki ve aldigim yerdekiler de dişi diye verdi..Bence bir yorum yazmadan once daha dikkatli olursaniz daha guzel olur..
SAYGİLARİMLA

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Yyaaa konu guncel cevap yazan yok mu?

Tamam ben birşey yazmamışım gibi farzedin. Konu açıyorsanız yorumlara açık olmanız gerekmekte.

Benim fikrim değiştiği için değil sizin tavrınızdan dolayı sildim yorumumu.

Son düzenleme:
arkadaşım sen buraya cevap almak için yazmışın isteyen yazar istemeyen yazmaş arkadaş fikrini yazmış sen neden direkman cocuk azarlar gibi azarlıca konuşuyorsunki ...

kuşların 7-8 aylık birşey erkek kızışık dişi degil ve kızışması uzun sürer burnu kahverengi olması lazım kızışması için... yuvayada kızışmadından dolayı girmiyor... mayıda yapacak birşey yok zorla azına tıkacak degilsin ya

Son düzenleme:
Arkadasim ben arkadasi azarlamadim sadece direkmen kuslarinizin ikiside erkek dedigi icon ve bunu neye dayanarak soyledigini beyan etmesigi icin bana garip geldi..Yanlis anlasildiysam ozur dilerim...
Yorumunuz icin tesekkur ederim

Arkadasim ben arkadasi azarlamadim sadece direkmen kuslarinizin ikiside erkek dedigi icon ve bunu neye dayanarak soyledigini beyan etmesigi icin bana garip geldi..Yanlis anlasildiysam ozur dilerim...
Yorumunuz icin tesekkur ederim

Bunu çerelerine bakarak tamamen şahsi fikrim olarak söyledim. İster dikkate alırsınız ister almazsınız. Bu sizin tercihiniz. Ha bu tavırlardan sonrada sizin konunuza yorum yapmam.

Arkadaşlar oncelikle merhaba
1- kuslarim kizismiş mi ?
2-kuslarim birbirlerinin agizlarina yem veriyorlar opusme seklinde bu ne anlama gelir?
3-dişi kuşum beyaz olan yuvaliga neredeyse hic girmiyor bunun sebebi nedir acaba ?
4-Birde kuslarim hic meyve sebze yumurta mamasi yani yem disinda hic bir sey yemiyorlar bunlari nasil alistirabilirim ?

Buradaki arkadaslarima gore kuslarim bir yasina yakinmis
Sorularimin cevaplarini yazan arkadaslara simdiden tesekkur ederim..
Fikirlerinizi bekliyorum....

kardeşim kuşların dişi ve erkek fakat henüz hazır değiller öpme kusma kızışma dönemine daha yeni girğini gösteriyor cere renkleri hala açık tonda

Geri