Karadeniz Pet

kuşlarım kızışmış mı

Emre TURGUT

Meraklı Üye
ujms6.jpg

http://n1311.hizliresim.com/1h/g/ujmth.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

ujmth.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:45 --

lütfen cevapp

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:56 --

:( beni duyan yokkkkk :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

şişşşşttttttttttttttttt

Erkek kızışkın. Dişi yavaş yavaş kızışmaya başlamış gibi. Resimler tam net değil. Dişinin cerede kahverengilikler belirmişse kızışmaya başlıyor demektir.

saol kardeşim en net resimlerim bunlar

neyle çekiyon resimleri böyle bulanık

Ben gagasi benbeyaz olupta yumurta yavru yapan disi gordum cok.o yuzden bu kizisma olayi onla olculmemeli.bu konuda genelde dogru bilinen yanlislari yapiyorsunuz.kahve rengi oldumu kizismis deniyor.yok boyle birsey arkadaslar.bu dusunceleri artik kafanizdan silin!....

Ben gagasi benbeyaz olupta yumurta yavru yapan disi gordum cok.o yuzden bu kizisma olayi onla olculmemeli.bu konuda genelde dogru bilinen yanlislari yapiyorsunuz.kahve rengi oldumu kizismis deniyor.yok boyle birsey arkadaslar.bu dusunceleri artik kafanizdan silin!....

Bir çok kişi dediğiniz gibi değerlendiriyor cereyi. Doğrudur, yanlıştır bilemem, tecrübe esastır elbet. Peki bildiğiniz başka bir ölçüt var mı bu konuda?

Bir çok kişi dediğiniz gibi değerlendiriyor cereyi. Doğrudur, yanlıştır bilemem, tecrübe esastır elbet. Peki bildiğiniz başka bir ölçüt var mı bu konuda?

Kusu canli gormek lazim aslinda.hal ve hareketleri belli eder.

mümkün olmayabilir bu :)

Kuş öldü mü? (bunu çıkardım son 3 mesajdan)

yooooooooooooooooooooo

erkek kuşunuz kızışmış gibi dişinin birazdaha zamana ihtiyacı var