Karadeniz Pet

Kuşlarım Kızışmış mı ?

• Konbuyu başlatan Uğur ÖZTÜRK
  • Başlangıç tarihi
U

Uğur ÖZTÜRK

Guest
kuşlarım kızışmış mı dişi kuş çoğunlukla günü yuvalıkta geçiriyor ve erkeği sürekli kovalıyor erkek kuşu sonradan almıştım ve dişi kuşun kafesine atmıştım.

dv70ZNH.jpg

V5STwuh.jpg

Boyle nasil acik resim konuluyo linkten girilmeden direk bu sayfada nasil resim aciliyo

Erkek kızışmış dişi başlamış :)

nqfnk.jpg

kızişmışmı kuşlarım bi bkarmısınız

2 side kızışmamış nijer verin suyunu hergün tazeleyin mürekkep balığı kemiği verin alcıdan yapılmış gaga taşı verin ve vitamin verin mama da yapın haftada 2 kere bunları uygularsanız çok çabık kızışırlar sade nijerde verebilirsin :)

arkadaşlar yeni konu açsanız olmaz mı neden benim konumun içinde böyle bir şey yapıyorsunuz

Nijer kardeşim siyah renkte olan tohumlar kızıştırmaya yarar acı tatları vardır onlardan alıp yemine karıştır

bnm kuşlarımda aynı snnkiler durumda erkek kızgın dişi kızışmamış çiftleşmeye çalıştıklarınıda gördüm maalesef daha acemi oldukları için beceremediler sen nijer + mama ver 2-3 haftaya verir yumurta inş benmkilerle beraber

bnm kuşlarımda aynı snnkiler durumda erkek kızgın dişi kızışmamış çiftleşmeye çalıştıklarınıda gördüm maalesef daha acemi oldukları için beceremediler sen nijer + mama ver 2-3 haftaya verir yumurta inş benmkilerle beraber

Havucun mevsimi geçmek üzere,mamalarına eklemeyi unutmayın geçmeden mevsimi :)

Kızışmış olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz?

Geri