Karadeniz Pet

Kuşlarım kızışmış mı ?

Kizismalari sureci kisaltir kuslar yem kusup anlasamiyolarsa faydali kulucga sureci olmaz. Kuslarinizin resimlerinde kisizma baslamis sabirli olmalisiniz .

Maşallah kizismislar Güle güle besleyin

Bence kuşlar tam kıvamda..
Şimdi olmayacak ta ne zaman olacak..

Avilin diye bir vitamin aldım sularina koyuyorum ve kızıştırıcı diye bir yem de aldım ondan da veriyorum bir zararları olur mu acaba yani vermeye devam etmeli miyim yoksa kesmeli miyim ?

Faruk, ben kendim bilmediğim birşeyi yiyip içmiyorum. Eminim sen de öyle yapıyorsundur. Kuşlarına kullanacağın şeyleri de önce sorsan daha iyi olur. Eminim sen bunu aldığın yere sormuşsundur. O da elinde ne varsa onu vermiştir, çok iyi demiştir. Ben kullanmadım o vitamini, satıcının sözüne güveneceksin. Kızıştırıcı olarak kastın nedir bilmiyorum. Haftada 1 yemliğine 1 çay kaşığı kenevir veya nijer ekleyebilirsin.

Faruk, ben kendim bilmediğim birşeyi yiyip içmiyorum. Eminim sen de öyle yapıyorsundur. Kuşlarına kullanacağın şeyleri de önce sorsan daha iyi olur. Eminim sen bunu aldığın yere sormuşsundur. O da elinde ne varsa onu vermiştir, çok iyi demiştir. Ben kullanmadım o vitamini, satıcının sözüne güveneceksin. Kızıştırıcı olarak kastın nedir bilmiyorum. Haftada 1 yemliğine 1 çay kaşığı kenevir veya nijer ekleyebilirsin.

Quik in paket yemiydi kizistirici yaziyordu ustunde icinde normal yem az nijer kenevir aspur falan var

Geri