petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarim kizismismi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alpay14 tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. alpay14
    Gizli

alpay14 Guest

İyi gunler erkek yesil kusumun esi oldugu icin 3 ay sonra yani pazar gunu petshopa goturdum kusumu yanina es aldim disi kavga etmediler eger eserler ise getir dedi am kavga etmiyorlar ama opusmuyorlarda erkek kusun disiden kacio bazen yardinlarinizi bekliyorun sizce nasillar anlasmislarmi yavru alabilirmiyim

#1 alpay14, 15 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ağustos 2014
  2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    dişi hazır degıl daha

3. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dişi hazır değil

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    dişi hazır deil ve şunu söyliyim kafesiniz muhabbet kuşu için hiç uygun bir kafes değildir muhabbet kuşlarına daha geniş kafes lazım sizin kafeste kanarya veya bülbül beslenir heleki çift muhabbet hiç beslenmez pilastik tünek yerinede tahta tünek takınız

5. alpay14
    Gizli

alpay14 Guest

Zaten yeni kafes aldim disi kusumun hazir opmasi icin ne yapmam lazim kizistirici tohum koydum yumurtali mammi yapiyim tavsiye ne edsrsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

Disi kusum kizistiginda ceresi acikm mavi ama kahverenginemi donuscek

Sayfayı Paylaş