Karadeniz Pet

Kuşlarım kızışmışmıdır ve onlar için yaptığım kafes nasıl? :)

• Konbuyu başlatan devran zengin
  • Başlangıç tarihi
D

devran zengin

Guest
ARKADASLAR KUSLARIMIN KIZISIP KIZISMADIĞINI ANLAMADIĞIM İCİN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM VE YENİ YAPTIĞIM KAFES SİZCE ONLAR İCİN UYGUN MU :)

FOTOLAR AŞAĞIDA MEVCUT simdiden tesekkürler :)

İkisi de kızışmış durumda ayrıca kafesin çok güzel olmuş. oraya birde yuva deliği açarsanız mükemmel olacaktır. :)

kafesiniz güzel olmuş.. bende böyle birsey deneyebilirim.. fazladan 2 3 mobilya var evde :)
olay ön tel almaya bakar sadece.. :D

bu arada ciftleriniz üremeye hazır duruyor.. özellikle dişi :) eş tuttularsa şimdiden yavrularınız hayırlı olsun :)

Tessekkurler arkadaslar :)) yuva deliği açmak icin bi fikriniz varmı zornavidayı yankeski niyetine kullandım yamuldu okadar sağlam bi mobilyadır kendisi daha önceden bizim emektar elektrikli sobamızdı :))

Kıl testere vardı el işleri derslerin de kullandığımız belki işinize yarayabilir. :) Ama kesin çözüm matkap veya vb. bir ürünle çay tabağı boyutunda bir delik açabilirsiniz. Ben tv mobilyası sanmıştım da onu o yüzden yuvalık deliğini kanal kablosu deliği niyetine de kullanabilirdiniz. :)

yuvalığı icine koysam sıkıntı olurmu ? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Kıl testere vardı el işleri derslerin de kullandığımız belki işinize yarayabilir. :) Ama kesin çözüm matkap veya vb. bir ürünle çay tabağı boyutunda bir delik açabilirsiniz. Ben tv mobilyası sanmıştım da onu o yüzden yuvalık deliğini kanal kablosu deliği niyetine de kullanabilirdiniz. :)

yuvalğı içine koysam sıkıntı olurmu :)

baya yaratıcısınız.. benim aklıma gelmezdi yuvalık deligi olarak oranın kullanılabilecegini :D bende bir tv sehpası var eski.. hemen işe koyulayım en iyisi :)

bi delik var ama olurmu hemen fotosunu cekip atyrm :))

en güzel matkapla olur o.. ince tahta delme ucu al bi tane 6 numara.. işine yarar..

baya yaratıcısınız.. benim aklıma gelmezdi yuvalık deligi olarak oranın kullanılabilecegini :D bende bir tv sehpası var eski.. hemen işe koyulayım en iyisi :)

kolay gelsin kardesim :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

bu delik isimizi görmezmi yüksekte diye kuslar icin sıkıntı olmazmı bide rüzgar alıyo otarafatan yuvalığı icine koysam olmazmı?

o kapak tamamen acılıyor

yuvalıgı oraya monte edip etrafını kapatabilirsen olur.. resimde cok büyük cıkmıs delik.. sanırım yuvalıktan daha geniş bir delik..

sunta ile kapatırm ama yuva dısta kalıyor rüzgar alırsa sıkıntı olurmu gerci izmirde havalar suan iyi :)

Geri