petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım Korkuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve .[Nokta] tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. .[Nokta]

.[Nokta] Guest

S.a arkadaşlar bir çift kuş aldım petshoptan. 2 3 saat salma kafeste izledim birbirlerini kaşıyıp yem yedırıyorlardı. ayırttım kafese ordada ızledım bı 2 saat ıyı anlasıyorlardı dun aksam 7 gıbı eve getırdım bılgısayar masasının ustune tavana dogru koydum fakat kuşlarım ışık kapandıgında tunekte durmak yerıne tellere tırmanıp orda aslı kalıyorlar bunu dıger odadakı kusumda yapıyor ne yapmam gerekir yardımcı olabılecek varsa sevınırım.

2. Hasan MERCAN

Beğenileri:
    0
    walla yardım eden olursa makbule geçer benim ufaklıklarda aynı durumdalar inmiyolar telden karanlıkta :)

3. .[Nokta]

.[Nokta] Guest

Aynı sorun kardesım kafesın ustune tul ortun dıyorlar oda olmuyor.

4. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1-2 gün yukarıya değilde yanınıza biryere koyup bakın.

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuslarınız yeni bir ortama girdigi için stres yapıp korkuyordur. bundan dolayıdır ki tellere tutunarak duruyorlar.

6. .[Nokta]

.[Nokta] Guest

Anladım peki ne yapayım şu anki bulundukları yerde mi dursunlar yoksa arkadaşında dediği gibi yere yakın bi yere mi koyayım. Bazı arkadaşlar kuşların yere yakın olması sizden alçakta olmasından dolayı kendilerini güvende hissetmezler demişti ondan yukarı koydum resmi altta.

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kusların yerde olması daha cok korkmalarına neden olucaktır. suanki yerleri bence oldukca güzel. isterseniz biraz daha assagıya alabilirsiniz. isterseniz de burda kalabilir.

8. Hasan MERCAN

Beğenileri:
    0
    benim kuşlar 1 ayı aşkın süredir bende ama hala aynı durumdalar ışık kpandığında tele yapışıyorlar.

9. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ben yere indir demedimki arkadaşım :) size yakın bir yere koy dedim, o kitap rafı seviyesinde mesela yada masa üstü vs.

10. .[Nokta]

.[Nokta] Guest

kardeşim ben sana yazmamıştım o mesajda kusura bakma ben genel olarak söylenenleri yazmıştım yanlış anladın beni.

11. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Istersen biraz asagi koya bilirsin okadardan bisi olmaz ama tabi sana kalmis o is :D

Sayfayı Paylaş