Karadeniz Pet

kuslarim mama yerken kavga ediyor

• Konbuyu başlatan VEYSEL MUSTAFA SAHİN
  • Başlangıç tarihi
V

VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Guest
Benim kuslar normalde cok iyi anlasiyorlar ama yumurta mamasi yerken kavga ediyorlar ve bu kavganin nedeni cogu zaman disi kusun erkek kusun agzindakini yemeye calistigindan oluyor kavga etmeye basladiklarinda uyariyorum 1 dk sonra yine kavga ediyorlar acaba kavga etmemeleri icin ne yapabilirim cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim

Bendede 2 cift kus var iyide anlasiyorlar kur yapiyorlar surekli birbirlerine ama yumurtali mama verince ayni durumla bende karşılaşıyorum normal bisey usta bence birbirlerini yaralamadiklari surece bi sikinti olmaz yani cok buyuk kavga degilse...

bizimkiler sadece yem değil salıncak kavgası bile yapıyorlar dişi erkeği şutlayıp kendi kuruluyor :D Çocuk gibiler her şeyden 2 tane verecen yapcak bişey yok.

bizimkiler sadece yem değil salıncak kavgası bile yapıyorlar dişi erkeği şutlayıp kendi kuruluyor :D Çocuk gibiler her şeyden 2 tane verecen yapcak bişey yok.

Bende 2salincak var ona ragmen salincak kavgasi var disi konuyor salincaktan oda salincagin ustunde duruyo:) gercekten cok komikler iki yemlikten vermeyi deniyecem

Kavga etmeleri normal. Benim dişi baskandi. Doyunca erkek yiyordu. Çok sorun olmaz.

iyi bir çift olaması için salıncakları oyuncakları kaldırın ki birbirlri ne daha çok ilgi göstersinler

Geri