petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım Mamalarını yerken (Anlık görüntü)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Tuan MAKSEL tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Tuan MAKSEL

Tuan MAKSEL Guest

2. Tevfik AKTUNÇ

Maşallah maşallah yesinlerde dolu yavru bıraksınlar :)

3. Tuan MAKSEL

Tuan MAKSEL Guest

Bunlar yıyıpde yavrulamayan cınsınden :D

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kardeşim maşallah.Çiftlerin birbirini görmesi sıkıntı olmuyormu :) Şu yüzden soruyorum bende 2 çift var çifthanenin arasına ayakkabı kutusunu kestim biçtim koydum ama bugun bir baktım sabah aşağıdan kemirmişler birbirlerine görüp orda kafesin ızgarasında takılıyorlar :)

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

o cok güzel afiyet olsun

6. Tuan MAKSEL

Tuan MAKSEL Guest

benımkılerın kafeslerı yanyana birbirlerine karşı pek ilgileri yok yanı yandaki kuşlar yokmuş gibi davranıyorlar

7. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Büyük ihtimal sanırsam eş tuttuklarından dolayı kaynaklanıyor benimkiler inişli çıkışli bir grafik sergiliyor :) Bir bakıyorum bir gün birbirlerini kaşıyorlar diğer gün kavga dövüş .Tekrardan maşallah kardeşim tüyleri kadar ömrü bol olsun.

Sayfayı Paylaş