petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım nasıl 8 muhabbet 1 sultan:)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve mtopuksak tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. mtopuksak

mtopuksak Guest

[​IMG][/url][/IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] nasıl kuşlarım yorumlarınızı bekliyoum:) benim favorim sultanın yanındaki çok yaramaz cook:)

2. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Bütün hepsi güzel ama sultanın yanındaki çok güzel bir erkek hepsine maaşallah:) sultan da poz vermiş sanki:D

#2 Burak ÖZATİK, 8 Ocak 2015
    Son düzenleme: 8 Ocak 2015
  3. mtopuksak

mtopuksak Guest

benim yaımdada o digerlerinden farklı çok zeki bir kuş ve cok yaramaz:)

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Masaallah güle güle besleyin ama sanki biraz bakımsızlar bir de kuşlarda mantar yok değil mi?

5. mtopuksak

mtopuksak Guest

bakımsız degiller sadece ve sadece bu bir çift mavi beyaz başlı çifti bugün getirdim burnunda biraz soyulma var vazelin sürüyorum onada zaten sarı albino olanda bu gün geldi sultan ve yanındaki diger iki muhabbet ilk kuşlarım

Sayfayı Paylaş