Karadeniz Pet

Kuslarim nasil ciftlesir

guneycokan

Yeni Üye
Slm arkadas lar erkek kusum vardi abimin disi kusunun yanina getirdim simdi ayrilmiyorlar opusup koklasiyorlar ciftlesmeleri icin ne yapmaliyim
e648d6c05ddc40d88fcaefbd7685217c.jpg
7c0c697fc1437bf8fe75b765380bf34c.jpg
69b509ebc8c724467d1b5e21fb6df2f7.jpg

Daha goz cevrelerine beyazlik bile gelmemis dostum. Biraz beklemen gerekecek. Belki 2-3 ay belki de daha fazla. Cunku bir suru durum var ciftlesmeleri icin. Tuyde olmayacak, kuslar isteyecek gibi gibi dostum. Ic karartmak degil ama sabir gerek.

Mavi kuşun kanatları kesikmi eğer firansiz tüy dökümü gibi bir hastalığı varsa eşleşmesi sakıncalı olduğunu okumustum

Kuşlar belli ki yeni alınmış hayırlı olsun öncelikle fakat bu kuşlar zaten kendileri yavru henüz çiftleşmeleri için daha zaman var nisan mayısa anca erişkin olurlar, güle güle besleyin..

Mavi kuşun kanatlarını niye kestiniz kardeşim bide yanlış kesmişsiniz yazık olmusş !

kuş da tahminen french molt hastalığı yok kuşun kanatları kesilmiş ve yanlış kesilmiş kuşun kanatları kesilince çok zor yenisi çıkar ama yavru tüy dökümünden sonra belki çıkar neden kestiniz kanatlarını ?

Muhabbetin kanatlarına ayar çekmek nerden çıktı ya. Ara veya kakadu mu bu? Insanlar ne garip...

Sent from my iPad using Tapatalk