Karadeniz Pet

Kuşlarım nasıl ve sizce kızışmışlar mı

• Konbuyu başlatan İsmail BAL
  • Başlangıç tarihi
İ

İsmail BAL

Guest
Arkadaşlar herkese selam

aşağıda resimleri olan kuşlarım sizce nasıl ve kızışma durumları nedir. bu gün gariptirki dişi erkeğe ayak attı ama erkek yanaşmıyor. bi ara erkek sürekli kafa sallayıp dişiye yanaşıyordu dişi yanaşmıyordu. yuva uzzun zamandır takılı ama hiç girmediler. erkek kuşum bu gün çok durgun kafasını arkaya çevirip öylece duruyor uyuyor gibi sanki.

szb7g.jpg
[/url][/IMG]

szb9r.jpg
[/url][/IMG]

szbbc.jpg
[/url][/IMG]

szbbv.jpg
[/url][/IMG]

szbcd.jpg
[/url][/IMG]

Kızısmıslarmı anlayamadım ama bulundugunuz yer iş yeri sanırsam ve yuvalık var takma amacınız yavru almak sanırım ama o kadar rahatsız edilen bir yerde yavru almanız zor gibi duruyor bence

Maşallah kuslarınız cok güzel. Erkek kus kızısmıs dişi kusta da kızısma baslamıs.

Kızısmıslarmı anlayamadım ama bulundugunuz yer iş yeri sanırsam ve yuvalık var takma amacınız yavru almak sanırım ama o kadar rahatsız edilen bir yerde yavru almanız zor gibi duruyor bence

evet işyeri yüksekte asılılar ve kimse rahatsız etmez kuşları. çevremde işyerlerinde bakıp defalarca yavru alan örnekler mevcut.

evet işyeri yüksekte asılılar ve kimse rahatsız etmez kuşları. çevremde işyerlerinde bakıp defalarca yavru alan örnekler mevcut.

Doğrudur alınmaz demedim zaten :) sarı olanı çok beğendim ömürleri uzun olsun :)

teşekkür ederim sarı olan (erkek) çok durgun bu gün ilk resimdeki gibi durdu bütün gün ve hala öyle umarım hasta falan değildir.

Vallaha umarım bir şeyi yoktur hastalıktan anlamam tek önerim cereyanda tutmayın :)

Geri