Karadeniz Pet

Kuşlarım neden çiftleşmiyor

Hüseyinn.42

Yeni Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar 1 çift muhabbet kuşum var kuşlarım birbirini kaşıyor yem kusuyor eşine dişi yuvaya girip çıkıyor bugün gagası koyu kahverengiye döndü sizce kızışma aşamasindalarmi ? Ek olarak ne vermeliyim kuşlarıma neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba 5 yasinda erkek muhabbet kusum var bir çok kelime konuşabiliyor Yemleri sürekli kusuyordu aynalı oyuncağı ike ciftlesmeye çalışıyor ciftlesmek istediğini düşünüp kendi beğendiği gelin adayı :)aldik disiyi besliyor yuvaya girip çıkıyorlar 2 aydır birliktelikte ama ciftlesme olmadı disari cikip bizimle oynamaktan daha fazla mutlu oluyor sanki yapmamız gereken ne var acaba nette sahibi ile zaman geçiren erkek kuşlar ciftlesmez yazmışlar doğrumudur

gaga rengi değil de,gaganın üst kısmı cere dediğimiz yer koyu kahve rengini alırsa kızgın olduğuna işarettir.

öncelikle foruma hoşgeldin.konu üzerine konu açmışsın.ayrı başlıkta konu açarsan daha çok cevap ve yardım alırsın.doğrudur eğer yavru almak istiyorsan kuşlarını dışarı salmayacaksın ve ilgini keseceksin.

Hosbulduk ama olanı anemlez olarak anlattim öncesi ve sonrasını bilmek isteyebilirsiniz diye düşündüm sıralı olarak anlattım sayın mehmet çetin bey

Geri