Karadeniz Pet

Kuşlarım öldü...

• Konbuyu başlatan Ali Sami Ünal
  • Başlangıç tarihi
Odam onlarsız bomboş, evim onların cıvıltısı olmadan çok sessiz...

Öğrettiğim kelimeleri bana söylemek için can atan kuşum olmadan, ders çalışırken defterin üstüne konup yazılarımı kemirmeye çalışan kuşum olmadan, sinirlendiğim zaman omzuma konup beni sakinleştiren kuşum olmadan, sabah beni gördüğü ilk an sevincinden nasıl sevineceğini şaşıran kuşum olmadan, görebileceğiniz en sevimli şekilde banyo yapan kuşum olmadan, yemeğimi yerken kaşığıma konup benden önce yemeği tadan kuşum olmadan, marul görünce dans etmeye başlayan kuşum olmadan kendimi çok yalnız hissediyorum. Umarım ikisi de benden memnun kalmışlardır. Ben onlardan memnundum.

Hepinize teşekkür ederim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Geçmiş olsun
Valla ne yazacgimi Bilmiyorum çok üzüldüm ya. Arkadaslarinda dedigi gibi bi kus almani tavsiye ederim onunla ugrasip vakit gecirip biraz unutabilirsin ama yeni kusu gördukce onlar aklina gelecekse bi sure başka biseyle ugrassanda daha iyi olur gibi geliyor
Tekrar çok gecmis olsun

Teşekkür ederim :(

vallahi beni ağlattın ... ama üzülme bak ben 50 yaşına geldim neredeyse.... kaplumbağadan köpeğe kanaryadan kediye bir sürü hayvan dostum oldu .. kaybettim ama yine yeniden edindim onla bize göre daha naif daha kırılganlar ama hayata da bizden daha iyi tutunuyorlar ... insanoğlu yaşam alanlarını yok ediyor onlar evrimleşip yine hayatta kalıyor ... şimdi bir arkadaş bir dost bir ağabey olarak tavsiyem kaldığın yerden yoluna devam etmen ....

vallahi beni ağlattın ... ama üzülme bak ben 50 yaşına geldim neredeyse.... kaplumbağadan köpeğe kanaryadan kediye bir sürü hayvan dostum oldu .. kaybettim ama yine yeniden edindim onla bize göre daha naif daha kırılganlar ama hayata da bizden daha iyi tutunuyorlar ... insanoğlu yaşam alanlarını yok ediyor onlar evrimleşip yine hayatta kalıyor ... şimdi bir arkadaş bir dost bir ağabey olarak tavsiyem kaldığın yerden yoluna devam etmen ....

Çok teşekkür ederim...

Kardeş geçmiş olsun,Emeğin onlarla gitti,için rahat olsun

Çok üzücü gerçekten ama şaşırtıcı, 20 dk arayla ölmeleri, nedenini tespit edebilsek keşke.

Çok geçmiş olsun, hiç zaman kaybetmeden tekrar bir kuş sahiplenin derim ben, 20 dk arayla ölmeleri, zehirlenmiş olmaları ihtimali yüksek

Keşke, en azından bir ihmalim var mı yok mu onu öğrenirdim :(

Kendinize bu kadar yüklenmeyin, zehirlenmiş olabilirler, bizlerden mikrop-virus kapmış olabilirler. Bu kadar bağlanınca üzücü oluyor tabii ama naçizane tavsiyem, buradaki üreticilerden güzel bir yavru beğenin. :)

Çok geçmiş olsun, hiç zaman kaybetmeden tekrar bir kuş sahiplenin derim ben, 20 dk arayla ölmeleri, zehirlenmiş olmaları ihtimali yüksek

Sağolun :( bilemiyorum, onların hatırasına ihanet gibi geliyor yeni kuş fikri :(

Ölmeleri konusunda herkes bir şey diyor; veteriner kıran girmiş olabilir dedi, amcam gaz kaçağını kuşlar hemen fark eder ve hemen ölürler ondan olmuş olabilir dedi, annem vitamin zehirlemiş olabilir dedi, yemleri de bozulmuş olabilir diyorlar. Off bilemiyorum :(

Arkadaşım günü saati dolmuş kendine yeni kuşlar almanızı tavsiye ederim.
Benimde köpeğimin öldüğünü söylediklerinde bende üzüldüm sonra yeni bir köpek almıştım.
Alacaginiz kuşun size ihtiyacı olacagindan onunla ilgilendiginizde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Çok üzüldümBaşınız sağolsun.Benim de ilk kuşum ölmüştü,2.cisi kaçtı.Ama ben yine bir miniği sahiplendim.O kadar tatlılar ki insana tüm sıkıntılarını unutturuyorlarBence de bir miniğin yuvası olup belki de daha uzun ve iyi koşullarda yaşamasını sağlayabilirsiniz.Onların aileleri biz hayvanseverleriz.Zamanla ailemizin bir ferdi olup,Neşe kaynağımız oluyorlar.Yılmayın,pes etmeyin derim ben.Yeni kuşunuzla ilgilenirken hem kafanız dağılır,bir nebze de olsa üzüntünüz hafifler.Benim 50 günlük Boncuğumun resmini ekte gönderiyorum.Şu sevimli bücüre kim hayır diyebilir ki
dd2dcad81f35780f8bee1c9b9e8f67f0.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok üzücü bi durum hocam tekrar alabilirsiniz çünkü yoklukları kötü bişey.

Geri