petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım Ölüyor 25 cift Üreticiyim

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Halil50 tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Halil50

Halil50 Guest

Ya Arkadaşlar Kuslarım Yumurtluyor yavru Cıkıyor Kursagı doluyken Ölüyor Üretimcilere Götürdüm Bitten ölüyor dediler yuvalarda bit var dediler . Biyodust diye bi ilac attım ama Yine Yavrularım Ölüyo napmalıym

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Benim de bu konuda sıkıntım var. Kuşlarım 5 5 yumurtluyorlar ama max 3 yavru alabiliyorum her kuluçkada 2 3 yavru ölüyor. 1 senedir çözüm bulmuş değilim.

3. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    Siyah noktayı netten bir araştırın bakın.Eğer değilse ve bitse ayrcı bymec %1 alıp kullanın.

4. Gökhan ERKAN

Çözüm bulursanız haber verir misiniz? ilerisi için önemli bir veri çünkü

5. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    halıl bey yavrular kursakları dolu oluyor peki morarma varmı yavrularda morarma var ise damızlıkların kustugu yemlerde su oranı az olabilir buda sındırimi zorlastırıyor azar azar sindirilsede malesef yavru zayıflıyor gelişemiyor.3 4 gün önce kusulan yemler bıle kursakta kalabiliyor buda yemlerın kuflenmesıne yol acıyor yavrulardan kotu kokular gelmeye baslıyor takip edin yavruları eger sebebi bu ise kursaga sarımsak yagı basarak kusturmaya calıs aksi takdırde yavrularınızı kursakları dolu haldeyken kaybedersiniz geçmiş olsun

6. Halil50

Halil50 Guest

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hastalik-tedavi-korunma-ve-ilac-kullanma-yontemleri/ne-yapmam-gerekiyor-hastalik-nedir-31112.html Su konuya bi bakarmısın ?
    Bit De Olabilirmi ?
    Ben Sadece Kuslarımda Ak darı ile Mama Veriyorum Baska Bişey Yok Yem Yok Yani Akdarı
    Birde gaga tası kum sularına vitamin birde

#6 Halil50, 29 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Aralık 2014
  7. Hayrettin HANCI

Hayrettin HANCI New Member

Beğenileri:
    0
    Ölen yavruları gözle incelediniz mi. Karın bölgesinde bacağın bittiği
    yerde siyah leke varmıydı

8. Gökhan ERKAN

Sayfayı Paylaş