petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım ölüyor yardim edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OnurArtürk tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. OnurArtürk

5 tane yavrum vardi annesi babasi bakiyodu 2 tanesi biraz büyüdü diğerleri de ufakti en büyüğü 2 haftslik dün 1 ri bugün 1 ri öldü öbürleride zor dayaniyor annesi babası bakmıyor artik ne yapmam gerek ben mama yapip verebiilur miyim acil bari diğerleri ölmesin yardim edin :(

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kusun ilk kuluckasiysa ve surekli yavrula bakip duruyorsaniz kus yavrularini ezer verecegin cevaba karslik baska nedenler siralarim

3. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    bi adet siringa yada damkalik al hazir bebe mamalari var cam kavanozda onlari vermeyi dene bence ustaların yorumları daha etkilidir tabi

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kursaklar dolu sekilde oluyorsa ya eziyodur yada kursak mantari vardir yemler asagiua ulsamaz kuslar 10 gunluk filanken ölür onunda ilaci var yardimci olururz

5. OnurArtürk

Kuslarimin 5.kuluckasi ilk kez böyle oldu ayni şekilde bakıyorum :(

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Anneye her gun mama veriyor musunuz? Siringa ile hemen siz besleyin.

7. OnurArtürk

Hemen bisi yapamaz miyim yavru zor dayaniyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

Anneye bayadir mama vermiyordum ama simdi yapicam siringada yok ki evde: (

8. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Hocam sitede yavru kuslara mama tarifi var. Onu oku. Malzemeleri al. Nobetci eczaneden de orta boy siringa ve serum hortumu al. Bu arada bir yakininda anneye mama yapsin ve versin. Anne yorgun dusmus ve besleyemiyor olabilir.

9. zemeskis

zemeskis Guest

5. Kuluçka derken dinlenmeden ardarda mı?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş