Karadeniz Pet

kuşlarım ölüyor yardim edin

• Konbuyu başlatan OnurArtürk
  • Başlangıç tarihi
O

OnurArtürk

Guest
5 tane yavrum vardi annesi babasi bakiyodu 2 tanesi biraz büyüdü diğerleri de ufakti en büyüğü 2 haftslik dün 1 ri bugün 1 ri öldü öbürleride zor dayaniyor annesi babası bakmıyor artik ne yapmam gerek ben mama yapip verebiilur miyim acil bari diğerleri ölmesin yardim edin :(

Kusun ilk kuluckasiysa ve surekli yavrula bakip duruyorsaniz kus yavrularini ezer verecegin cevaba karslik baska nedenler siralarim

bi adet siringa yada damkalik al hazir bebe mamalari var cam kavanozda onlari vermeyi dene bence ustaların yorumları daha etkilidir tabi

Kursaklar dolu sekilde oluyorsa ya eziyodur yada kursak mantari vardir yemler asagiua ulsamaz kuslar 10 gunluk filanken ölür onunda ilaci var yardimci olururz

Kuslarimin 5.kuluckasi ilk kez böyle oldu ayni şekilde bakıyorum :(

Anneye her gun mama veriyor musunuz? Siringa ile hemen siz besleyin.

Hemen bisi yapamaz miyim yavru zor dayaniyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

Anneye bayadir mama vermiyordum ama simdi yapicam siringada yok ki evde: (

Hocam sitede yavru kuslara mama tarifi var. Onu oku. Malzemeleri al. Nobetci eczaneden de orta boy siringa ve serum hortumu al. Bu arada bir yakininda anneye mama yapsin ve versin. Anne yorgun dusmus ve besleyemiyor olabilir.

Geri