Karadeniz Pet

Kuşlarım Sabah Çok Ötüyor

• Konbuyu başlatan OzanEsmrsy
  • Başlangıç tarihi
O

OzanEsmrsy

Guest
Özel Sebeplerden Dolayı Kaldırılmıştır ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşların sağlıklı ve mutlu daha ne istiyorsun? kuşları salarsan fazla ötmezler.

Aynı sıkıntı bende de var. Maalesef yapacak bir şey yok, ben de her yolu denedim :) Ama alıştım artık :)

valla benim kuşların sesinden rahatsız olmadım ama kuşlar gün ışıdığı zaman ötmeye başlar eger kafesi kalın bir bez le felan örterseniz ses cıkaracaklarını sanmıyorum

kuşların sağlıklı ve mutlu daha ne istiyorsun? kuşları salarsan fazla ötmezler.

Onlar Sağlığı Yerinde Diye Ben Sağlığımdan Olacam Nerdeyse Psikolojik Olarak . :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

Havalar Düzelsede Balkona Koysam Diledikleri Gibi Kudursalar İyi Olurdu :)

Tugay Bey İtiraf Etmeliyizki Muhabbet Kuşlarının Ötüş Sesleri Tiz Biraz Ve Rahatsız Edici Olabiliyor Bazen ..

Birde Onu Deneyeyim Selahattin Bey .

Abi benimkiler yatak odamda ve sabahları susmak bilmiyolar bunun tek cözümü kulagımıza pamuk tıkmak :)

Onlar Sağlığı Yerinde Diye Ben Sağlığımdan Olacam Nerdeyse Psikolojik Olarak . :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

bizimkide öyle. benim çözümüm güneş geçirmeyen güneşlik yaptırdım gece uyurken pencereleri kapatıyorum gündüz olduğnda da evin içi karanlık oluyor yemini yiyor suyunu içiyor ama ötmüyor ancak perdeleri açınca :D

bizimkide öyle. benim çözümüm güneş geçirmeyen güneşlik yaptırdım gece uyurken pencereleri kapatıyorum gündüz olduğnda da evin içi karanlık oluyor yemini yiyor suyunu içiyor ama ötmüyor ancak perdeleri açınca :D

Haha Sizinki İyiymiş Kandırıyorsunuz Demek Hep Gece Sanıyorlar Güzel :)

benim yaramazlarda dediğin gibi tiz bir sesle cıyaklıyorlar..ötmüyorlar..
bu sesleri çıkarmamak için kafesin kapısını kapatmıyorum..sabah istedikleri şekilde dolaşıyorlar keyiflerini yapıyorlar ve içeri giriyorlar..o zaman keyif ötüşleri başlıyor..
salma işini dene derim..yararı oluyor

Balkona koymak sakıncalı bence hava ne kadarda sıcak olursa olsun en ufak bi esintiden hasta olabilirler buna dikkat edin

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bizimki de benim odamda kaliyor, onceden saat 6 oldugunda otmeye baslardi ama ben gece yatmadan once uzerine birsey ortuyorum sabah da o ortuyu kaldirana kadar sesini cikarmiyor ancak uyandigimda ses yaparsam uyandigimi anlarsa ortunun altindan otuyor.

benim kuşlar o konuda sorunsuz ben uyursam onlarda uyur ben uyanınca onlarda uyanır
1 kere bile uyurken rahatsız etmediler :)

Balkona koymak tehlikelidir. tavsiye etmem diğer kuşlardan saldıran olabilir.

Geri