Karadeniz Pet

Kuşlarım sadece birbirini kaşıyor

Rahim Guguş

Meraklı Üye
dişi kuşumun eşi vardı öpüşüyorlar kusuyorlardı ama erkek öldü 1 hafta sonra yenı çek bir erkek aldım hiç öpüştüğünü görmedim sadece birbirlerini kasıyorlar erkek bizde olalı 2 hafta olacak ama yuvalığı açtım içinde pislikler var tüyler var 3 gün önce baktim şimdi bakıyorum hala aynı kımse girmıyor dişi kuşum tam hazır değil daha erkek hazır ama öpüşmüyorlar kavgaları hiç yok ne yapabilirm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

cevap verrmısınz

Birbirlerini kasimalri, kavga etmemeleri vs. bunlar iyi anlastiklarini gosteriyor. Daha iki hafta olmus acele etmeyin derim, sabirli olun bence. Haftada iki uc kere yumurta havuc mamasi verin, bu mamanin uzerine azcik nijer tohumu serpin.Sularina vitamin de eklerseniz iyi olur.

Disinin yuvaya girip cikmasi da iyi bir isaret, yuvaligin cukur tarafina hamster talasi koyarsaniz iyi olur.
Bundan sonra opusup koklasma ve agizdan besleme evreleri gelecektir. Erkegin basini emme basma tulumba gibi asagi yukari sallamasi, gagasi ile tunege veya yuvalik girisine birkac kere tiklatmasi ciftlesme istegi belirtisidir. Disi de kizisinca insallah gerisini onlar halleder. Bu sirada fazla rahatsiz etmeseniz iyi olur. Insallah bol bol yavrulariniz olur.

çok sağolasın kardeşim amin inşallah yavrularım olur herkesin olur. erkek onları yapıyor kafasını aşağı yukarı indiyiyor bugün ilk defa denedim yumurta maması yedıler haftada 3 kere veririm dişide kızışır inşallah her şeyi iyi olur

Cok sevindim, hadi insallah hayirli haberler bekliyoruz. Yumurtalarin ve yavrularin resimlerini paylasirsin bizimle.

[MENTION=16732]Rahim Guguş[/MENTION] Yuvalığa petshoplarda satılan hamster talaşı koy.Dişi erkeğe daha yeni alıştığı için sabretmelisin.Hemen çiftleşmezler.Dişinin yuvaya giriş çıkması iyiye işaret

Teşekkurler arkadaslar insallah aticam resimleri yumurtalar gelsinn.

Geri