petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım sağlık açısından nasıllar kızışmaya başlamışlar mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace

bace Guest

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

foto biraz bulanık ama anladiğim kadari ile birazz daha var ve daha yenı 7 ayına girmiş gibiler. dostum...

4. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkek 1 yaşını geçmiş gibi

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

foto biraz bulanık dostum erkek dişiden buyuk görünüyor dişin gözlerine bakarsan. ;) 4 7 aylık kuşlarin gözü gibi... ama erkek kuşun 2 ci fotosunda gözlerde yuvarlak lahka yok

6. bace

bace Guest

Saolun çiftleşmeye ne kadar var birde erkeğin büyük olması sorun olur mu Çiftleşmede

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

Abi dişi kaç erkek kaç yasinda .d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

Abi dişi ve erkek yas simdi ne bide ciftlesemeye ne kadar var Çiftleşmede yas farki sorun olur mu

7. Sinan ÇELİK

Kuşların erişkinliğe ulaşmış fakat dişi henüz kızışmamış gibi görünüyor. Resimlerden erkeğin sanki biraz halsiz gibi duruyor. Kuşlarının vitamin ve mama takviyelerini düzenli yaparsan çok rahatsız etmezsen. Dışarı salmazsan temizliğini de düzenli yaparsan kuşlarının kızışıp yumurtlamaları için elinden geleni yapmış olacaksın. Kafesi göz hizasından biraz daha yukarı koyup yerinden oynatma. Bunları yapınca 1 - 2 ay içerisinde çiftleşeceklerine inanıyorum.

8. bace

bace Guest

Çok teşekkür ederim abi haftada 2 gün suyuna vitamin koyuyorum mamada veriyorum ama neden boyle anlamadim hani ishali alanda yok yuvalik bu hafta alicam abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Birazda fotoğraftan kaynaklı normalde çok değil gözleri abi

9. Sinan ÇELİK

Dediğim gibi biraz kendi hallerine bırak rahatsız etme onlara biraz zaman tanı umuyorum ki yavrularını alırsın.

10. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    konu başlığınızı konu içeriğine uygun halde yazdım..

11. bace

bace Guest

Peki çok saol yardim için abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

Peki saol selen abla .d

Sayfayı Paylaş