petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım sürekli uyuyor ve ötmüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yusuf TAŞ
    Gizli

Arkadaşlar kuşlarım sürekli uyuyor ve hiç ötmüyor vitamin ve mamaları eksiksiz internette yazan herşeyi yaptım ama birtürlü canlanmıyorlar bugün uykuları dahada ağırlaştı ama yem yiyip su içiyorlar ishalde değilder tek sorun uyumaları ve ötmemeleri lütfen yardım ediniz.

2. Işıl KEGEÇ
    Gizli

kuşlar ne zamandır sizinle

3. Ahmet Yusuf TAŞ
    Gizli

yaklaşık 1yıl 1.5-2 yaşlarındalar

4. Işıl KEGEÇ
    Gizli

Yeni aldıysanız ondanmıdır acaba diye düşündüm ustalarımız konuya bakıp daha kesin bilgiler verebilirler

5. Ahmet Yusuf TAŞ
    Gizli

ya yokmu yardım edecek aslında daha çok dişi uyuyor uyurkende bazen ötme sesleri çıkarıyor yani kafasını kanadının üstüne artık sırtınamı dersiniz işte oraya yaslayıp ötme sesleri çıkartıyor erkek ise kafesde öyle duruyor kaşınıyor

6. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Ahmet bey video veya resim ekleyin.

7. Ahmet Yusuf TAŞ
    Gizli

ya eklemeye çalışıyorum ama kuşlar beni görünce tekrar tüylerini düzeltip uyanıyorlar ben gidince tekrar yatıyorlar yani odada gördükleri an düzeliyorlar odada seste yok sessiz bir oda niye böyle oluyor anlamıyorum

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşım aynı sorun bende de var ama benim çiftim daha 8 gündür bende her şeyleri tam dişi kuşum yemeğini yiyor suyunu içiyor gün boyu uyuyor erkek kuşum tam tersi bir kere uyuduğunu görmedim

9. Ahmet Yusuf TAŞ
    Gizli

bu çift bende 1 yıldır var zaten sorunda 1aydır var erkek de uyuyor ama fazla değil genelde kaşınıyor bit ilacını haftada 3 kere kullanıyorum birde ama bu erkeğinkide nasıl bitlerse bitmek bilmiyor galiba sadece sıktığım saat düzeliyor 1 saat sonra eski haline dönüyor

10. Ahmet Yusuf TAŞ
    Gizli

lütfen yardım edin dişi kuş sürekli uyuyor nedir bunun sebebi vitamin ve mama eksiksiz yokmu bi cvp verecek ishalde değil biraz kaşınma var kuşlarda sanırım tüy dökümündeler

11. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Cere rengi değişti mi benim dişi kiremit renginden açık mavi oldu

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. esli kuslarim otmuyor

,
  2. muhabbet kuşum sürekli uyuyor