Karadeniz Pet

Kuşlarım sürekli uyuyor ve ötmüyor

• Konbuyu başlatan Ahmet Yusuf TAŞ
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yusuf TAŞ

Guest
Arkadaşlar kuşlarım sürekli uyuyor ve hiç ötmüyor vitamin ve mamaları eksiksiz internette yazan herşeyi yaptım ama birtürlü canlanmıyorlar bugün uykuları dahada ağırlaştı ama yem yiyip su içiyorlar ishalde değilder tek sorun uyumaları ve ötmemeleri lütfen yardım ediniz.

Yeni aldıysanız ondanmıdır acaba diye düşündüm ustalarımız konuya bakıp daha kesin bilgiler verebilirler

ya yokmu yardım edecek aslında daha çok dişi uyuyor uyurkende bazen ötme sesleri çıkarıyor yani kafasını kanadının üstüne artık sırtınamı dersiniz işte oraya yaslayıp ötme sesleri çıkartıyor erkek ise kafesde öyle duruyor kaşınıyor

ya eklemeye çalışıyorum ama kuşlar beni görünce tekrar tüylerini düzeltip uyanıyorlar ben gidince tekrar yatıyorlar yani odada gördükleri an düzeliyorlar odada seste yok sessiz bir oda niye böyle oluyor anlamıyorum

Arkadaşım aynı sorun bende de var ama benim çiftim daha 8 gündür bende her şeyleri tam dişi kuşum yemeğini yiyor suyunu içiyor gün boyu uyuyor erkek kuşum tam tersi bir kere uyuduğunu görmedim

bu çift bende 1 yıldır var zaten sorunda 1aydır var erkek de uyuyor ama fazla değil genelde kaşınıyor bit ilacını haftada 3 kere kullanıyorum birde ama bu erkeğinkide nasıl bitlerse bitmek bilmiyor galiba sadece sıktığım saat düzeliyor 1 saat sonra eski haline dönüyor

lütfen yardım edin dişi kuş sürekli uyuyor nedir bunun sebebi vitamin ve mama eksiksiz yokmu bi cvp verecek ishalde değil biraz kaşınma var kuşlarda sanırım tüy dökümündeler

Cere rengi değişti mi benim dişi kiremit renginden açık mavi oldu

Geri