petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım susmuyor nedendir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Halit Durmuş tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Halit Durmuş

Halit Durmuş New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar,
    Kuşlarım yaklaşık 3 aydır birlikteler yeşil(erkek) olanın yanına maviyi eş almıştım forumda paylaştığımda mavinin erkek olabileceği söylenmişti ama şu an ki durum resimdeki gibi .Mavi olan yuvaya girip çıkıyor ve eş olan kuşlardaki aktiviteleri yapıyorlar çiftleşme görmedim henüz.
    Benim asıl derdim kuşların sürekli ötmesi. Yani sabah başlıyorlar akşama kadar öterler mi hiç susmuyorlar artık bazen dayanamayıp gündüz vakti üzerini örtüyorum kafesin sussunlar diye. Yani öle acı çekiyormuış gibi değil yani tamam muhabb[​IMG]et kuşu ötecek tabi de hiç susmaz mı yaw:(

2. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    bana mavi kuşunuzda erkek gibi geldi önden çekilmiş bir foto paylaşırsanız daha iyi olur

3. OzanEsmrsy

Ben Klasik Müzik Dinletiyorum Uyuşup Ötmüyorlar ..
    Takip Ederseniz İleriki Konumda Bu Konuda Rahatsız Edici Ötüşlerin Önüne Geçmek İçin Bir Kaç Yöntemim Olacaktır ..

#3 OzanEsmrsy, 13 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Ocak 2014
  4. Tolga SARI

bnde eş almayj düşünüyodum benim delikanlınn yanına fakat bu planımı erteledim geçenlerde bi arkadaşın eş kuşları bnde kalınca.
    mubarekler 10 saniye bi susun yaw :D ötüşlerni çok severim çokta hoşuma gider ama su içerkn bile susmadıklarını görünce açıkça eş için şimdilik geri adım attım.

5. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mavi kuşunuzda erkek ? Önden ceresini flaşsız ve yakın çekim çekerseniz daha iyi olacaktır ama burdan bakın erkek kardeşim.Ne güzel işte ötüyorlar hareketliler demekki buda sağlıklı olduklarını gösterir.

6. Deren Görkem YETİKER

:D sende ne çektin bu kuşların bıcırdanmasından :)

7. OzanEsmrsy

Yaa Öyle Biraz ..
    Seninki Biraz Büyüsün Anlarsın Beni .. :D

8. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Çok güzeller. Nazar değmesin. Benimkilerin mesaisi sabah 7 akşam 5. Memur gibi :) Kaşınırken bile ötmekten vazgeçmiyorlar. Maşallah.

9. toprak

toprak Guest

arkadaşlar benim kuşta böyle ben erkek diye biliyorum pembe cere benim kuş 1 yaşında arkadaşın kuşu gibi benimkide pembe olunca erkek dogrumu?

10. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    mavi olan erkek. gibi ama foto cekin. masalah yesil kusunuzun maslahi var sagligi gayet yerinde tuylerinin duzeninden beli :D

Sayfayı Paylaş