Karadeniz Pet

Kuşlarım susmuyor nedendir?

Halit Durmuş

Yeni Üye
Merhabalar,
Kuşlarım yaklaşık 3 aydır birlikteler yeşil(erkek) olanın yanına maviyi eş almıştım forumda paylaştığımda mavinin erkek olabileceği söylenmişti ama şu an ki durum resimdeki gibi .Mavi olan yuvaya girip çıkıyor ve eş olan kuşlardaki aktiviteleri yapıyorlar çiftleşme görmedim henüz.
Benim asıl derdim kuşların sürekli ötmesi. Yani sabah başlıyorlar akşama kadar öterler mi hiç susmuyorlar artık bazen dayanamayıp gündüz vakti üzerini örtüyorum kafesin sussunlar diye. Yani öle acı çekiyormuış gibi değil yani tamam muhabb
wL2E9o.jpg
et kuşu ötecek tabi de hiç susmaz mı yaw:(

bana mavi kuşunuzda erkek gibi geldi önden çekilmiş bir foto paylaşırsanız daha iyi olur

Ben Klasik Müzik Dinletiyorum Uyuşup Ötmüyorlar ..
Takip Ederseniz İleriki Konumda Bu Konuda Rahatsız Edici Ötüşlerin Önüne Geçmek İçin Bir Kaç Yöntemim Olacaktır ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
bnde eş almayj düşünüyodum benim delikanlınn yanına fakat bu planımı erteledim geçenlerde bi arkadaşın eş kuşları bnde kalınca.
mubarekler 10 saniye bi susun yaw :D ötüşlerni çok severim çokta hoşuma gider ama su içerkn bile susmadıklarını görünce açıkça eş için şimdilik geri adım attım.

Mavi kuşunuzda erkek ? Önden ceresini flaşsız ve yakın çekim çekerseniz daha iyi olacaktır ama burdan bakın erkek kardeşim.Ne güzel işte ötüyorlar hareketliler demekki buda sağlıklı olduklarını gösterir.

Çok güzeller. Nazar değmesin. Benimkilerin mesaisi sabah 7 akşam 5. Memur gibi :) Kaşınırken bile ötmekten vazgeçmiyorlar. Maşallah.

Çok güzeller. Nazar değmesin. Benimkilerin mesaisi sabah 7 akşam 5. Memur gibi :) Kaşınırken bile ötmekten vazgeçmiyorlar. Maşallah.

arkadaşlar benim kuşta böyle ben erkek diye biliyorum pembe cere benim kuş 1 yaşında arkadaşın kuşu gibi benimkide pembe olunca erkek dogrumu?

Geri