Karadeniz Pet

Kuşlarım ve el yapıımı kafesim v2 :D

Serkan KILINÇ

Paylaşımcı Üye
Kefes nasıl olmuş kuşlarım nasıl sizce :D Şuanda sadece 2 adet muhabbet kuşu ve 7 tane bülbül koydum içine :D Resimlerde bülbülleri çekmeyi unutmuşum onlarıda eklicem videoda yükledim orda bülbüller var :D

video izlemenizi tavsiye edrim :D http://youtu.be/mEUI4rOi4Wg

Son düzenleme:
iyi olmuş ama iyi temizleyin tahta bit yapar

bence muhabbetler bül büllerin ötüşünü bozar ki önemli değil diyorsan oda ayrı mesele

Güzel ama biraz daha geliştirilebilir mesela altına tava eklenebilir birde kapı büyük yem su değişirken kuşlar kaçabilir, hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Zaten bi süreline kullanıcam oğrenci olduğum için hazır kafes alamadım kafeslrimde ufaktı bnde bunu yaptım okullar kapanınca2 veya 3 katlı, kafes alcam

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

elinize sağlık güzel olmuş :)

Eline sağlık kuşlarına da maşaallah ;)

Arkadasim bu hafes balkondami kurdun tam olarak eger oyleyse geceleri nasil soguktan koruyosun

kafesiniz ve kuşlarınız çok güzel maşallah bide sorum olucaktı

benim bülbüller yuvayı örmeye başladılar.. ne zaman yumurta alırım acaba?

Arkadasim bu hafes balkondami kurdun tam olarak eger oyleyse geceleri nasil soguktan koruyosun

evet balkonda
etrafında izalasyon var öntarafıda kapatıyorum köpükle ayrıca içinde ısıtıcı lamba var :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:26 --

kafesiniz ve kuşlarınız çok güzel maşallah bide sorum olucaktı

benim bülbüller yuvayı örmeye başladılar.. ne zaman yumurta alırım acaba?

yuvayı örmeye başladılarsa tamamlandıktan sonra 1 veya 1.5 haftaya yumurtluyolar bazı kuşlar 1 hafta bile geçmeden yumurtluyor hatta yuvayı yumurta varkende örüyolar :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:28 --

bence muhabbetler bül büllerin ötüşünü bozar ki önemli değil diyorsan oda ayrı mesele

bülbüllerimin aslında çok güzel öttüğü söylenemez :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:28 --

daha çok tavuk kafesi gibi olmuş :D

:D benzetme için sağ ol :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:30 -->-> Daha önceki mesaj 13:29 --

elinize sağlık güzel olmuş :)

sağ olasın:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

:D evet galiba öyle

Geri