Karadeniz Pet

Kuşlarım ve yavruları:)

Gizem Koca

Yeni Üye
Anne:)

Baba:)

Bebişler:)

Yavrular ne renk olacak merakla bekliyorum:)

Teşekkür ederim: ) O gaz lambaları babamın sevdiği aksesuarlardan, her rengi her çeşidi var kendisinde : )

Hayır değil fakat ilgisi nereden geliyor bilmiyorum, bazıları sivrisinek kovucu özelliğine de sahip yazın bahçede kullanıyor :)

Genelde bu tür şeylere ilgi, insana eski çocukluk günlerini anımsatır eski zaman insanları hep bunları kulanırmış ben o gaz lambalarını görünce aklıma dedem falan geliyor gazın kokusu, karanlık odada verdiği o loş ışık ve elimizi gaz lambasına yaklaştırdığımızda ateşin duvara yansıttığı karanlık gölge.....

Son düzenleme:
maşallah.. :)

Masallah,Nazar degmesin.

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

Maşşallah güzel kuşlar (=

Erkek kuşunuza bayıldım o kuyruğu da çok güzel.

Yavrulardan büyük olan öldü, öbürü de çok kötü durumda, halsiz.. Sanırım anne yedirmiyor, yuvada hiç dışkı yok:( Yavrunun yanından ayrılmıyor yavru yemek için ötüyor ötüyor ama yedirmiyor:( Şimdi bebe bisküvisi sulandırıp verdim, yarına yaşarsa ilk işim yavru maması almak olacak:(

20 Günlük, diğeri bundan 2 gün önce doğmuştu, 2 gün önce öldü maalesef.. Aynen şırınga ile verdim kursağı şişti, tekrar yuvasına koydum fakat durumu pek iç açıcı değil:( Gözleri sürekli kapalı çok nadir açıyor ve yatıyor. Annesi çok kıskançlaştı bunlar büyüdükçe.. Sanırım ondan yedirmiyor:(