petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bir dişi bir erkek muhabbet kuşum var sabah 12de kafeslerini temizledim ozamandan beri yem yemiyorlar normalde yemi bol yerlerdi acaba birsorunmu var yardım edin 5 saattir falan yemiyorlar yem kaç saat yemeseler ölürler

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    aç kalcaklarını sanmıyorum siz ayrıldıgınızda illaki yiyorlardır

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    erkek olan başına gidio bakınıo yemio yemleri degiştirsem olurmu üstüne havuç ekelemişdim 2 gün once yemişler birazini birazi kalmıs bozulmuş olabilirmi ondanmı yemiolar acaba

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Bi zahmet kaldırın havucları sevmiyor olabilirler . Onları ayrı bır kapta verin. Yemliklerine yeni yem koyun saldıracaklardır

5. Seda CAN

Seda CAN Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarınıza sabze meyve verecekseniz ayrı yemlikte ve günlük verin 8 saat sonra alın lütfen.

6. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    ayrı yemlikte veriyorum ama yemiyorlar kaldırdım yemleri yenisini koycam birazdan ama kumunuda yemiolar neden olabilir

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarınıza havuç yedirmek istiyorsanız ayrı bir kaba taze havucu rendeleyip koyun üstüne biraz yem serpin yemleri yerken havucun tadını alıp yemeye başlayacaklardır.
    Hemen bir günde alışmayabilir onuda hatırlatayım.

Sayfayı Paylaş