Karadeniz Pet

kuşlarım yem yemiyor

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
bir dişi bir erkek muhabbet kuşum var sabah 12de kafeslerini temizledim ozamandan beri yem yemiyorlar normalde yemi bol yerlerdi acaba birsorunmu var yardım edin 5 saattir falan yemiyorlar yem kaç saat yemeseler ölürler

erkek olan başına gidio bakınıo yemio yemleri degiştirsem olurmu üstüne havuç ekelemişdim 2 gün once yemişler birazini birazi kalmıs bozulmuş olabilirmi ondanmı yemiolar acaba

erkek olan başına gidio bakınıo yemio yemleri degiştirsem olurmu üstüne havuç ekelemişdim 2 gün once yemişler birazini birazi kalmıs bozulmuş olabilirmi ondanmı yemiolar acaba

Bi zahmet kaldırın havucları sevmiyor olabilirler . Onları ayrı bır kapta verin. Yemliklerine yeni yem koyun saldıracaklardır

Kuşlarınıza sabze meyve verecekseniz ayrı yemlikte ve günlük verin 8 saat sonra alın lütfen.

ayrı yemlikte veriyorum ama yemiyorlar kaldırdım yemleri yenisini koycam birazdan ama kumunuda yemiolar neden olabilir

Kuşlarınıza havuç yedirmek istiyorsanız ayrı bir kaba taze havucu rendeleyip koyun üstüne biraz yem serpin yemleri yerken havucun tadını alıp yemeye başlayacaklardır.
Hemen bir günde alışmayabilir onuda hatırlatayım.

Geri