Karadeniz Pet

Kuşlarım yerli mi? Çekoslavak mı?

Mert Okan

Meraklı Üye
A3M06r.jpg
G3ApWr.jpg

Öndeki erkek arkadaki dişi erkek 3,5- 4 dişi 2-3 aylık uyku modunda olduklarından biraz daha tombul durmuşlar fotoğrafta normalde ok gibiler.

Son düzenleme:
Çek mi yerli mi olmasını isterdiniz?

Çek mi yerli mi olmasını isterdiniz?
Troll cevaplar vermesini seviyorsun anladık da başka sorularda cevap ver gerginim zaten daha âlâ troll bir cevap vereceğim olmayacak ırk takıntım olsa gider basarım parayı show alırım.

Troll cevaplar vermesini seviyorsun anladık da başka sorularda cevap ver gerginim zaten daha âlâ troll bir cevap vereceğim olmayacak ırk takıntım olsa gider basarım parayı show alırım.
Üslubunuzda ki üslupsuzlugu gerginliğinize veriyorum.

Kafes düzeni sorularınızı cevaplandırırken teşekkürleri peşi sıra ediyordunuz.
Birader adam gibi cevap verirsen teşekkür ederiz vermezsen de... ederiz moderatörlerden,üreticilerden,en tecrübesizine kadar burada yardımlaşıyoruz. yaşça da büyüksün benden zorla sövdürme kendine sitenin kalitesini düşürmek istemiyorum gerginim diyorum bir daha yazma site falan dinlemem.

Kuslar fotolarda hasta gibi duruyolar. Ama uyuma asamasinda diyorsunuz. Uyku modunda olmadigi anda tunekteyken bi fotografini daha cekin yorum yapalim. Gule gule besleyin

Kuslar fotolarda hasta gibi duruyolar. Ama uyuma asamasinda diyorsunuz. Uyku modunda olmadigi anda tunekteyken bi fotografini daha cekin yorum yapalim. Gule gule besleyin
Biraz uğraştırdı ama güzel 2 poz yakaladım.Herhangi bir hastalıkları yok gün içinde çok hareketliler akşamları durgun.
qEklrV.jpg
D3bRpy.jpg

Son düzenleme:
Kardeş gergin olabilirsin Can'ın sıkkın olabilir ama yaşça senden büyük insanlara saygısızlık yapıpda form sakinlerinin canını sıkamazsın.

Kardeş gergin olabilirsin Can'ın sıkkın olabilir ama yaşça senden büyük insanlara saygısızlık yapıpda form sakinlerinin canını sıkamazsın.
Bana saygı göstermeyene alaycı cevap verene yaşı kaç olursa olsun karşılığını veririm kimse kusura bakmasın

Ben yazışmaları okudum. Size sormuş çekmi yerlimi tercihiniz ne yönde olur diye bu soruda ben saygısızlık yada kötü birsey algılamadım. Neden böyle parladın anlamda veremedim. Sadece biraz daha dikkatli olun kimse kırılmasın yahu hepinizin Kuşu var kuşlarla uğraşmak sabır isi tahammül isi. Kuşlarında çekestovak

Ben yazışmaları okudum. Size sormuş çekmi yerlimi tercihiniz ne yönde olur diye bu soruda ben saygısızlık yada kötü birsey algılamadım. Neden böyle parladın anlamda veremedim. Sadece biraz daha dikkatli olun kimse kırılmasın yahu hepinizin Kuşu var kuşlarla uğraşmak sabır isi tahammül isi. Kuşlarında çekestovak
Soruda bir alaycılık var garsonlar sorar ya "Ne alırdınız ? isterdiniz? öyle soruyor sanki kuşları sadece ırkı için seviyormuşum gibi ya da ben o an ki psikolojiyle öyle anladım.Kuşlarda sorun yok sağlıklılar başka bir konuya sinirliydim o ara.Neyse cevabınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Neden cevap vermek yerine soru sormayı tercih ettim?
Çünkü muhtemelen siz kuşları alırken siz bu kuşların ırkını sordunuz veya aldığınız kişi seçenekler arasından sizi bu kuşlara yönlendirmek adına bak bunlarda çek veya yerli dedi.
Benim için önemli olan size söylenenin hangisi olduğunu öğrenmek idi.
Çünkü insan psikolojisi kendisine verilen kuş veya üründe herhangi bir şeyde şüpheye düşerse verilen bilgi ile sonradan alınan bilginin örtüşmesini ister.
Yani kaldırılmamış olmamayı ister.
Tabi herkes alışmış soru sormaya.
Kimse alışmamış sorusuna soru ile cevap almaya.
Yine benim soru sormamda ki diğer maksat diyalog sağlamak idi.
Neyse lafı uzatmayayım.
Siz gerginsiniz kuşlarda mutluluktan uçmuyor.

Neden cevap vermek yerine soru sormayı tercih ettim?
Çünkü muhtemelen siz kuşları alırken siz bu kuşların ırkını sordunuz veya aldığınız kişi seçenekler arasından sizi bu kuşlara yönlendirmek adına bak bunlarda çek veya yerli dedi.
Benim için önemli olan size söylenenin hangisi olduğunu öğrenmek idi.
Çünkü insan psikolojisi kendisine verilen kuş veya üründe herhangi bir şeyde şüpheye düşerse verilen bilgi ile sonradan alınan bilginin örtüşmesini ister.
Yani kaldırılmamış olmamayı ister.
Tabi herkes alışmış soru sormaya.
Kimse alışmamış sorusuna soru ile cevap almaya.
Yine benim soru sormamda ki diğer maksat diyalog sağlamak idi.
Neyse lafı uzatmayayım.
Siz gerginsiniz kuşlarda mutluluktan uçmuyor.
Uçsalar güzel olurdu.

Geri