petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslarim yumurtasini disari atti :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Citroen tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Citroen

Citroen New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar jumbo kuslarim 6 tane yumurta yapti ve yumurtalardan birini disari atmislar. Geri koymak istedim ama yumurta coktan kirilmis ve ici disariya akmis. Son yumurtasini da 4 gun once yumurtlamisti. Acaba disim kusum yumurtanin bos oldugunu anlayipta mi disari atti ? Yoksa yumurta icerde kirildida mi disari cikardilar. Erkek kusumunda kuluckaya yattigini gordum. Acaba ikisi birden yuvada oldugu icin mi kirdilar. Kuslarimi 3 ay once almistim daha onceden yumurta yaptilar mi bilmiyorum ama benim ilk yumurtalarim oldu. Ilk yumurtalarim ve cok heycanliyim :) Digerlerininde basina birsey gelecek diye cok korkuyorum :(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. ogretmen

ogretmen Guest

Bos yumurtayi ya yer yada atar normaldir

Sayfayı Paylaş