petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslarim yumurtlarmi acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kuyucu_59 tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. kuyucu_59

kuyucu_59 Guest

Arkadaslar bir cift iniliz kanaryam var esler birbirlerine yemde veriorlar diside hazir erkekte disi yuvadaki kagitlari cikartiyor neden acaba disi yuvaya girip cikiyo kuslari alali 1 ay oldu ama hala yumurta yok hic eslestiklerinde gormedim ne yapmam lazim arkadasar yardim edin... fotolarida atiyorum....[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. BARAN

BARAN Guest

Dişi yuvalığı hazırlıyor yuvada görmek istemediklerini dışarı atıyor dişiniz kızgınlaşmış çiftleşme yakındır lakin ilk yumurtaların boş çıkma oranıda vardır lütfen bunu unutmayalım rahatsız etmeyin kuşları ....

3. kuyucu_59

kuyucu_59 Guest

Disi yuvadaki kagitlari atti die bende yuvaya bussuru kagit parcalari koydum bisi olurmu

4. DOĞAN ERHAN

aynı durum bende de var aslında bilen arkadaşların yorumları çok önemli

5. kuyucu_59

kuyucu_59 Guest

Ve asiri derece cok urkekler biraz yaklasayim yuvaya kaciyorlar ama erkek disiye cok konusuyor bir yakinlasma var yani...

Sayfayı Paylaş