Karadeniz Pet

Kuşlarım yumurtlarmı?

• Konbuyu başlatan Mikail ÖZKAN
  • Başlangıç tarihi
M

Mikail ÖZKAN

Guest
kuşlarım birbirleriyle anlaşıyorlar ama yuvaya halen girmiyor kafesi yeni aldım kafes yeni olduğu için olabilirmi?

ayna çok var dostum çift kuşlara ayna pek önermiyolar.

ben veteriner ile konuştum pek sorun olmaz ayna dedi ama tabiki ayna olunca ilgi azalır

Yeterki çiftler istesin yerde havada elde her yerde olur bu iş

bende duydum ayna olmaz diye ama veteriner hekim pek sorun olmaz demşti

Arkadaşlar benim erkek kuş yuvanın içinde kanadını çırpıyordu sanırım kanadını vurdu sağ kanadı diğerinden biraz aşşağıda ve uçamıyor napmam gerek?

Eş tutmuşlar ise çiftleşir. Öpüşme, birbirlerini kaşıma vs.

Yapacağın ilk iş: O aynaları çıkartmak olsun. Sessiz sakin aydınlık bir ortamı onlara sun.

aynanın birini çıkardım bu durum uygunmu? bide arkadaşlar tahta tünek takmak istesem kafesin neresine uygun acaba

Gördüğüm kadarıyla kızışmışlarda oyuncakları cıkarman yeterlı olur bırbırlerıyle ılgılensınler en yakın zamanda yavru alırsın

evet kızışkınlar ama ben genede kızıştırıcı tohumda veriyorum oyuncaklar ile hiç ilgilenmiyorlar hep fotodaki gibiler ama çiftleştiklerini görmedim

evet kızışkınlar ama ben genede kızıştırıcı tohumda veriyorum oyuncaklar ile hiç ilgilenmiyorlar hep fotodaki gibiler ama çiftleştiklerini görmedim

Oyuncakları tamamen çıkar aydınlık rahatsız edilmicek biyere koyarsan sonrası zamana kalmıştır sabretmen lazım

Geri