Karadeniz Pet

Kuşlarım Yuvadan Çıkmıyor Neden Acaba ?

Kayahan Günay

Paylaşımcı Üye
Dişi Ve Erkek Kuşum Kafesin İçinde Durmuyorlar Hep Yuvaya Giriyorlar İkisi Aynı Anda Yuvada Duruyor Hep Neden Acaba Birtek Acıktıklarında Kafese Çıkıp Yem Yiyip Tekrar Giriyorlar Neden Acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:07 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

Birileri Bana Yardımcı oLsun :D

Yeni aldıysanız ondan olabilir, korkuyor olabilirler.. ihtimal cok

Aslında Yeni Almadım 2 Ay oLdu Yavruyken aLdım Ama Geçen Gün İnsanlardan Çok Korkuyor Diye Alışması İçin Arkadaşım Kanatlarını Çekti UçamıyorLar Şuan Korkmuş Olabilirlermi Kanatları Çekildikten Sonda Daha Önce Bukadar Sık Girmiyorlardı Çünkü ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Ve Erkek Kuşun Girmesi Benim Pek Hoşuma Gitmiyor İlerde Yavru Oldugunda Dişi Kuşun Onu Alıcagını Sanmıyorum İçeri Ve Bu Yüzden Kavga Edebilme İhtimalleri Olurmu ?

bu sekildeyken ciftlesmezler kuşlarınız zaten, kendilerini stressiz ve rahat hissetmeleri gerek öncelikle.

Ne kadar üzücü ne kadar yanlış bir düşünce kanatlarının çekilmesi. Yazık günah. Kuşlar tamamen stres ve korkudan yuvaya giriyorlar.. Bu durumu atlatıp yavru almanız da en az 4 ay sürer bilginiz olsun

valla bende çok üzüldüm benım haberım yoktu kanatlarını çektinden hatta kavga ettım :)

O arkadaşına söyle
ilerde kendi çocuğu
olunca
eve alışsın diye
bebenin ayaklarını
kırsın
ne kadar saçma ne kadar adice bi hareket

Geri