petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım Yuvadan Çıkmıyor Neden Acaba ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kayahan Günay tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    Dişi Ve Erkek Kuşum Kafesin İçinde Durmuyorlar Hep Yuvaya Giriyorlar İkisi Aynı Anda Yuvada Duruyor Hep Neden Acaba Birtek Acıktıklarında Kafese Çıkıp Yem Yiyip Tekrar Giriyorlar Neden Acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:07 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

Birileri Bana Yardımcı oLsun :D

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yeni aldıysanız ondan olabilir, korkuyor olabilirler.. ihtimal cok

3. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    Aslında Yeni Almadım 2 Ay oLdu Yavruyken aLdım Ama Geçen Gün İnsanlardan Çok Korkuyor Diye Alışması İçin Arkadaşım Kanatlarını Çekti UçamıyorLar Şuan Korkmuş Olabilirlermi Kanatları Çekildikten Sonda Daha Önce Bukadar Sık Girmiyorlardı Çünkü ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Ve Erkek Kuşun Girmesi Benim Pek Hoşuma Gitmiyor İlerde Yavru Oldugunda Dişi Kuşun Onu Alıcagını Sanmıyorum İçeri Ve Bu Yüzden Kavga Edebilme İhtimalleri Olurmu ?

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bu sekildeyken ciftlesmezler kuşlarınız zaten, kendilerini stressiz ve rahat hissetmeleri gerek öncelikle.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ne kadar üzücü ne kadar yanlış bir düşünce kanatlarının çekilmesi. Yazık günah. Kuşlar tamamen stres ve korkudan yuvaya giriyorlar.. Bu durumu atlatıp yavru almanız da en az 4 ay sürer bilginiz olsun

6. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    valla bende çok üzüldüm benım haberım yoktu kanatlarını çektinden hatta kavga ettım :)

7. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    O arkadaşına söyle
    ilerde kendi çocuğu
    olunca
    eve alışsın diye
    bebenin ayaklarını
    kırsın
    ne kadar saçma ne kadar adice bi hareket

Sayfayı Paylaş