Karadeniz Pet

kuslarim yuvaliga girmiyor

• Konbuyu başlatan paliqa
  • Başlangıç tarihi
P

paliqa

Guest
takali 2 haftayi bulacak ama girmiyorlar bikac defa disi iceri bakti ama girmedi korktu herhalde dusundum de herhangi bi turlu aydinlatma yapsam iceri girerler mi karanliktan korkuyorlar galiba

yuvaya kesinlikle ne ışık nede başka birşeyle müdahale etmenize gerek yok kuşlar çiftleşmeyi istedikleri zaman kendileri girecek kendileri içinide hazırlayacaktır.. kuşlarınız daha çiftleşmeye hazır değil demekki

Girerler yakında. Benimkiler de girmiyordu şimdi çıkmıyorlar :D

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yanliz odada 5 tane var cift olan ayri kafeste hemen yanlarinda diger kafeste 3 tane var bu etki edermi peki serbes birakmak istedigimde hepsinin kafeslerini ayni anda aciyorum gunun yarisindan fazlasini disarda geciriyorlar zaten

çiftleri ayrı odaya almanda fayda var ayrıca kuluçka dönemi bitene kadarda salma.. ek olarak eger yuvalıga her hangı bır müdahalede bulunursan lamba gibi asıl o zaman kuşlar yuvalığa girmeyecektir başka bir odaya yüksek bir yere al çiftleri ve kendi hallerine bırak :)

yanliz odada 5 tane var cift olan ayri kafeste hemen yanlarinda diger kafeste 3 tane var bu etki edermi peki serbes birakmak istedigimde hepsinin kafeslerini ayni anda aciyorum gunun yarisindan fazlasini disarda geciriyorlar zaten

Hocam genelde yavru beklenen çiftlerin dışarıya salınmasının doğru bir şey olmadığını söylerler ama siz yine de bir araştırın isterseniz.

Geri