Karadeniz Pet

KuşLarım

• Konbuyu başlatan darksun
  • Başlangıç tarihi
D

darksun

Guest
ArkadaşLar devamlı olarak formu takip ediyorum kuşlara bakıyorum kendi kuşlarımla karşılaştırıyorumnkafam karıştı :) kuşlarım kaç aylı sizce ?

aLaLı 2 hafta oLdu hala elimden kaçıyorlar elime yem alınca yiyolar ama çift oldukları için alışmaları zor olacak biliyorum fakat nasıl gidiyoruz sizce yavasmı yoksa iyimi gündüz işte oldugum için fazla ilgilenemiyorum.

Birde yem,kum ve vitamin tavsiyeleriniz nelerdir.

Teşekkür ederim şimdiden

resimler net deil kardeşim , ama erkek dişiden daha büyük duruyor en 5,6 aylık olmalı diye düşünüyorum

Ben kaç ayLık die sordum konu erkek dişiye geldi hepten kafam karıştı :)

merhablar kardrşm öncellıkle kusların ıkısıde erkek ve ıkı kuş ele zor alısırz kuşların senden kaçması cok sıkıstrman olablır ve kafesının kapısını ac kendı hallerıne bırak onlar alışacaktırlar

2 side erkekmi çift die aldık. hadi biz bilmiyorduk satan arkadaşta anlamıyormus desene :(
kötü oldu

Bence yesil disi resimleri tam goremedim telden bakiyom mavi olan 6 7 aylik gibi brlki soledimden bir kac aydaha yuksek olabilir bu arada. yesil kusun burun deliklerinin kenarlarinda beyaxlik warmu warsa erkektir herhalde yanlis bilmiyosam ama buyuk olasilikla disi

Geri